Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницьку міську раду нагородили відзнакою Інституту масової інформації «Рада дружня до медіа»

06.10.2017 22:58 Текст:  Т+   T-  

 До 30 кращих рад, які нагороджені відзнакою Інститут масової інформації «Рада дружня до медіа», увійшла Хмельницька міська рада.

 Як повідомляє «Хмельницький», у сучасному світі доступ до інформації є важливою складовою свободи слова. Тому органи місцевого самоврядування повинні належним чином забезпечувати можливість журналістам їх відвідувати та отримувати необхідну інформацію, брати інтерв'ю у посадових осіб тощо. Це дуже важливо, адже громадяни, активісти та представники ЗМІ повинні мати можливість перевіряти, як працюють міські та обласні ради. Влада повинна бути відкритою для людей. Громадяни та активісти повинні мати змогу контролювати діяльність органів влади. Тому громадська організація Інститут масової інформації (ІМІ) провела дослідження «Рада дружня до медіа: оцінка стану дотримання Закону України «Про інформацію». Вчора, 5 жовтня, відбулася презентація результатів дослідження. Воно реалізується в рамках проекту ІМІ «Блогери України проти корупції» за підтримки Freedom House.

Хмельницька міська рада потрапила до списку рад, які дотримуються вимог закону щодо забезпечення прав журналістів. Відповідно вона отримала відзнаку «Рада дружня до медіа».

Під час дослідження фахівці провели моніторинг «Барометр свободи слова». Протягом 9 місяців цього року було виявлено 31 випадок, коли порушувалися права журналістів на доступ до інформації. Експерти ознайомилися з регламентами 47 обласних та міських рад. Вони вивчали, чи належним чином забезпечуються права журналістів в рамках Закону України «Про інформацію». Відповідно до результатів дослідження, 30 із 47 рад отримали відзнаки.

Фахівці розробили необхідні рекомендації, які стосуються покращення роботи 17 рад. Поради передбачають усунення проблемних питань в акредитації працівників ЗМІ. Рекомендації будуть надіслані радам. Згодом представники ІМІ перевірять, чи втілюють ці поради у життя.

Опубликовано : 06.10.2017 22:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів