Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!! 25-26 листопада 2017 року на Фестиваль "Мистецтво бути"

18.11.2017 12:18 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому 25-26 листопада відбуватиметься XII фестиваль розвитку «Мистецтво БУТИ!» На усіх присутніх очікує атмосфера творчості, інтелекту та краси..

 Поспішайте придбати квиточок на фестиваль зі знижкою- всього 350 грн. за два дні насиченої та розвиваючої програми! Серед тих, кто зареєструється заздалегідь, буде проведено розіграш цінних подарунків!!!

Тренери та спікери з Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Льовова, Тернополя, Черкас, Хмельницького… підготували для вас цікаву та різноманітну програму з 80 майстер-класів: особистісний розвиток, стосунки у родині, бізнес, діти, оздоровчі техніки, гармонізація внутнішнього світу, кулінарні майстер-класи, трансформаційні ігри та багато чого іншого для гармонії та розвитку...
Також на усіх присутніх очікуватиме розіграш призів, музична програма та сюрпризи!!

Кирилл и Татьяна Дружковы
Организаторы. Игротехники. Волшебники.
Мастер-класс:
«Мой обучающий ивент: люди, деньги, волшебство».
Инструкция для тренера по созданию образовательного проекта.
Вы узнаете:
- Как собрать людей.
- Заработать деньги.
- Управлять удачей.

Мастер-класс Елены Шишлевской: 
«Система естественного омоложения и оживления лица «ЖИВОЕ ЛИЦО»
Всевозможных зарядок и систем по работе с лицом сегодня существует огромное множество. Но, к сожалению, практически ни одна из них не учитывает глубинные причины старения лица, потери гармоничности и привлекательности.
Если Вам интересно поисследовать свое лицо, я приглашаю вас на мастер-класс, посвященный уникальной системе естественного омоложения «Живое лицо» (автор – Сергей Мищук (Солныч), известный врач-реабилитолог, психотерапевт, целитель, путешественник, автор ряда систем естественного оздоровления и восстановления организма, соавтор системы «Исцеляющий Импульс»).

Я познакомлю вас с некоторыми практиками снятия блоков и напряжений, накопленных в лице годами, которые помогают восстановить потерянную чувствительность, оживить и запустить естественные механизмы омоложения. Ведь именно психо-эмоциональные состояния и являются глубинными причинами старения лица и организма, но они не учитываются ни косметологией, ни пластической хирургией.

 

 

 

Тетяна Сис (Дутчак) «Метод Радикального Прощення» (автор Колін Тіпінг,ученицею якого особисто я маю честь бути)є частиною ідеі Радикального Життя, що включає в себе Радикальне Пробудження,Радикальну Трансформацію,Радикальну Карму, Радикальну Любов, Радикальне Прощення. Це Велика ідея» миру в душі кожного з нас», що приведе,врешті решт, до здійснення мрії багатьох-миру у всьому Світі.Для кого ця ідея не є високопарною ,хто готовий прийняти її ,впливати на гармонію оточення, навчившись спочатку самому,-запрошую на навчання по Радикальному Прощенню( про це буде згадано на майстер-класі під час фестивалю» Мистецтво бути»).Про значення самого терміну ,ідею РП ,а також відмінності між традиційним і Радикальним прощенням ,ви можете прочитати в інтернеті.Всім добре відома трансформаційна гра»Саторі»( в Хмельницькому я її проводжу 2 рази на тиждень, запис.за тел.+380679090314)є лише одним з восьми!!! методів РП.Хто хоче далі рухатися в напрямку пізнання СЕБЕ і своєї ролі в нашому світі не тільки як людини( Homo sapiens), але і як Душі,яка проходить тут,на Землі,свій досвід ....-запрошую в клуб « Енергетичний ріст «( про нього я теж розповім на майстер-класі).З вірою в Вашу Силу УСВІДОМЛЕННЯ, з любов‘ю і довірою,- Тетяна Сис( Дутчак)❤️🌈
На майстер класі з Радикального Прощення (РП),я проведу вас через потужний працюючий , один із восьми методів РП-СЕМИКРОКОВИЙ ПРОЦЕС, після якого ви відчуєте полегшення і рівновагу, а також бажання творити і радіти життю ❤️🌈

Тетяна Сис - дослідниця свого власного» Я», в пошуку «універсального рецепту»щастя для всіх людей...Лікар-невролог за однією з освіт, отримавши досвід(22 роки) в офіційній медицині - є прихильницею профілактичного методу у всіх сферах життя: моїм девізом є:»Попереджений, -значить озброєний». Навчалася впродовж трьох років і маю 5 років практики методу Системних Розстановок за Хелінгером,майстер холотропного дихання ,володію методом корекції і настройки тіла і Душі з допомогою маятника, використовую у практиці знання з психосоматики , та енергію Рей Ки;інструктор з Радикального Прощення

 

Дорогі друзі, на майстер- класі з Радикального Прощення буде розігруватися два сертифікати на участь у трансформаційній грі» Саторі» або в системних розстановках за Хелінгером

 

.

 

 

 

 

 

 

12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", до Вашої уваги презентує майстер-клас Світлани Тюх "Створи свою енергетичну мандалу (матрицю) власноруч"
На МК з плетіння енергетичної мандали, Ви будете мати змогу наповнитися ресурсами за допомою МАК колоди «ИСТОЧНИК» а також долучитися до перегляду книги Святослава Лоба, який являється Хранителем Цветностей - безцінних енергетичних картин #Pvanto.

Приходьте 25.11.17… буде глибоко, ресурсно, наповнено, енергетично…, « у Бога не має інших рук, крім Ваших власних»)!

 

 

 

 

 

 

 

#ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..",
До Вашої уваги презентує майстер-клас: Лужняк Тетяни "ЙОГА НІДРА"
На сьогоднішній день люди живуть в умовах дуже швидкого ритму життя, перенасиченні інформацією, в гонитві за матеріальними цінностями, що приводить до постійного перенапруження, яке в свою чергу негативно відображається на їх емоційному стані. Результатом перенапруги є також наші страхи, комплекси і надмірні емоції. Тому для нас дуже важливо вміти знімати напругу на фоні розслаблення. Але вміння розслаблятися вимагає серйозної роботи над собою. Тому ми пропонуємо ожнайомитись з практикою ЙОГА НІДРА, яка допоможе 
вам розслабитись, відчути легкість та спокій. Ми також ознайомимося з базовими асанами йоги, які допоможуть нам в повсякденному житті.

 

 

"Шаманизм. Константин Скалацкий

 

Очищение тела Эмоций. Стихия Воды"
💦💦
Как всегда, будет понятная теория и практика под бубен. Как всегда, буду открыт для индивидуального приёма.
Добро пожаловать! 😊

К,С

 

 

До Вашої уваги презентує майстер-клас
Людмили Фролової - Трансформаційна гра "Важное о себе".
Мета гри "Важное о себе" - подивитись на себе по-новому, віднайти внутрішні і зовнішні ресурси, визначити свої сильні сторони. Гра наповнює позитивним самосприйняттям і дозволяє задуматись над тим, наскільки ваше життя і ви в ньому відповідаєте вашим бажанням.
В грі м'яко трансформуються установки і переконанняя, які заважають надавати самопідтримку, заважають бачити світ і себе гармонійними.
Гра допомагає усвідомити таланти, здібності, власну цінність і унікальність. А також визначитись із конкретними кроками, направленими на позитивні зміни.

Людмила Фролова - спеціалістка із проективних методик, магістрантка із спеціальності "Практична психологія", асоційований член ГО "Інститут розвитку символдрами і глибинної психології".

,

 

До Вашої уваги презентує майстер-клас:
Оксани Станкевич "Емоційне вигорання - синдром сучасності. Емоційні глибини гармонії".
В сучасному світі, коли прогрес не стоїть на місці, кожен з нас попадає під вплив швидких дій та швидкого реагування на зміни. Сучасність вимагає постійного руху, постійної ефективності, постійного досягання успіху, нових досягнень. Ми змушені жити на виснаження. Бути все краще і краще. Але поставимо питання собі: Краще відносно кого? Чому ми намагаємось скочити вище себе? До чого приводить наша сучасна культура? Все це і навіть більше приводить до вигорання.

На майстер-класі ми розглянемо фактори, причини і стадії, що приводять до емоційного вигорання. А також попрацюємо над методами запобігання емоційного вигорання. Кожен зможе заглянути у себе і побудувати свою систему щастя, написати свій алгоритм гармонійного життя і успіху.


Мінерали живі – перш за все створюють торсіонні поля, що є основою інформаційного поля Всесвіту. Вчені стверджують, що камені розмножуються і навіть дихають, тільки дуже повільно. 
Однозначно згідно ведичним знанням, в камені перебуває життя. Маючи сильне бажання жити, але не діючи, насолоджуватися бездіяльністю, душа потрапляє в товщу породи і починає існувати там не один мільйон років. Таким чином, в мінералах існує життєва енергія, яка змушує камінь функціонувати.
З давніх-давен вважалось, що природні камені здатні впливати на стан людини. Причому не тільки на фізичне його тіло, але і на духовне. Не дарма ж наші предки століттями використовували каміння як для поправки здоров'я, так і для психічної корекції. Коштовне каміння супроводжували людство протягом всієї його історії. Самоцвіти служили амулетами і талісманами.
Камені мають велику лікувальну силу впливу на організм. Як в давніх переказах, так і в дослідженнях сучасної науки є незаперечні докази свідоцтв, коли дорогоцінні камені вплинули на здоров'я і долю людини. 
Звідки ж камені беруть свою силу? Справа в тому, що вони мають властивість вступати в гармонію з позитивними енергіями, що виходять від прилеглих до Землі планет. Кожна планета наповнює відповідний їй дорогоцінний камінь строго певним типом енергії, певними вібраціями. В результаті дорогоцінні камені наливаються великою лікувальною силою.
Рівень сучасних знань свідчить про те, що віра людей в магічні і цілющі властивості мінералів - не містика або абсурд, в цьому - мудрість і віковий досвід народів. Кожен мінерал володіє певним енергетичним полем і при контакті з ним енергія, яку він випромінює, впливає на людину. Наш організм може увійти в біорезонанс з каменем і використовувати його вібрації для самооздоровлення. Вченими також встановлено, що камені можуть мати значний емоційний і навіть фізичний вплив на людину і завдяки фізичним характеристикам - природного кольору і формі, хімічним і ізотопним складом, а також у зв'язку з наданим їм громадським навантаженням - цінністю в суспільстві.
Правильно підібраний коштовний камінь можна носити все життя як прикрасу і отримувати від нього заряд позитивної енергії.
На майстер-класі:
Розглянемо наукові і історичні підтвердження того, що у мінералах існує життя. 
Розберемо магічні властивості деяких мінералів.
Поговоримо про практичне застосування прикрас з дорогоцінних каменів.
Вивчимо техніки роботи з камінням для зміцнення або залучення відносин, фінансів, магічних сил.
Будемо вчитися працювати з духами каменів.

Велеслава Овчиннікова – ізотерик, язичник за світоглядом, кібернетик за фахом.

 

До Вашої уваги презентує ПАРТНЕРА
Студія Мехенди у Хмельницькому
На вас чекає частина індійської культури
Майстер клас з нанесенням Мехенди
Дізнаєтесь всі плюси малюнків на тілі,а також як за допомогою Мехенди захиститись від злого ока.
Майстер Мехенди Мильнікова Тетяна


Досвід роботи 1 рік.

Чекаємо вас за адресою вказаною в афіші))

Квиточки #ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас 

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", 
До Вашої уваги презентує майстер-клас:
Спельта – наша молодість і довголіття. Практичний кулінарний майстер-клас.
Петро Вельський; Ніна Вельська.
На мастер-классе вы узнаете:
1.Как и почему мы с мужем начали выращивать спельту.
2.Особенности спельты.
3.Отличие спельты от современной пшеницы.
4.Отличие спельты от полбы.
5. Представление наших продуктов – цельное зерно, крупа, мука и отруби – особенности приготовления.
6. Варим вместе кашу спельту.
7. Практически делаем тесто на лепешку и печем её.
8. Дегустация.
9. Наши координаты для связи.
10. Вопросы и ответы.
Кашу варим 10-15мин, на замес теста 5-10 мин. печь 15-20 мин. ( 50-60 мин)– 

а беседа как фон.

#ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас 

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", 
До Вашої уваги презентує майстер-клас:
«Діагностика призначення. Матриця долі. Метод Н.Ладіні»
Тимур Тіміна, Вінниця

Бажаєте дізнатись своє призначення в житті? Приходьте на майстер-клас та навчіться прораховувати та складати свою Матрицю долі. Дізнаєтесь про автора метода – Наталію Ладіні, про 22 енергії Всесвіту та з яких енергій складається ваше житті; яке ваше особисте призначення, родове, соціальне та духовне. Що зараз відбувається в вашому житті та що вас очікує в майбутньому. Познайомитесь зі своїм Ангелом-охоронцем та дізнаєтесь про свої минулі житті.

 

#ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас 
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", 
До Вашої уваги презентує майстер-клас:
Тетяни Гілевич "Вишукані манери справжньої Леді"
- Хто така справжня леді?
- Що вирізняє її серед інших?
- Які переваги має жінка перед чоловіком в етикеті?
- Маленькі секрети з етикету, знаючи які ви завжди будете на висоті!
- Презентація авторської програми ”Курс справжня леді”.
- Розігрування знижки на програму ”Справжня леді”
Сучасний світ - це місце комунікації, швидких реакцій та великого обсягу інформації. Кожного дня ми спілкуємось з різними людьми і постійно створюємо враження і обмінюємось тим чим наповненні самі. На МК " Вишукані манери справжньої леді" ви дізнаєтесь про те, якими манерами володіє справжня леді, які переваги в етикеті має жінка перед чоловіком, що потрібно знати, щоб завжди залишатись на висоті. Поговоримо про гармонійний обмін з світом і користь вишуканих манер!
Тетяна Гілевич - засновниця школи вишуканих манер ”Elegance “. Автор курсів: дитячий етикет, столовий етикет, етикет для леді, світський етикет, бізнес етикет та корпоративний курс “етикет в сфері обслуговування”. Сертифікований тренер.

Автор статей: “ Правила small talk”, “Етикет справжньої леді”. Спеціаліст в області етикету, психолог

#ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас 
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", 
До Вашої уваги презентує майстер-клас:
«Я – ЗІРКА. Таро в роботі психолога. Жіноча тема».
На майстер-класі ми ДІЗНАЄМОСЬ:
- як можна використовувати карти ТАРО в психологічній практиці;
- про жіночі прообрази в Старших Арканах.
ЗМОЖЕМО:
- долучитись до мудрості Всесвіту;
- пробудити свою жіночу природу; 
- краще пізнати себе, свої істинні бажання;
- дозволити зіркам допомогти в якнайшвидшій реалізації планів;
- отримати ресурс, ЗАСЯЯТИ! 😉 
Будемо працювати з чудовою технікою по методу символдрами та арт-терапії. 

Лариса Якименко - магістр психології, практикуючий психолог, психотерапевт за методом символдрами, експерт із взаємин між чоловіком і жінкою, експерт з особистісного росту, консультант з кармінної діагностики за датою народження (метод Н.Ладіні), ведуча груп особистісного розвитку «Психологічне ТАРО», організатор виїздних пізнавально-розвивальних турів та тренінгів.

#ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас 

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", 
До Вашої уваги презентує майстер-клас:
Світлана Степова "РОБОТА З ТІЛЕСНИМИ І ЕМОЦІЙНИМИ БЛОКАМИ"
Фізичне та енергетичне тіло людини
Що таке енергія? Все, що ми маємо – є енергією.
Є фізичне тіло і енергетичне.
Енергетичне тіло – сукупність всіх тіл (астральне, думкове, ефірне, емоційне, кармічне та інші).
Факт існування енергії вже давно довели і використовують на практиці: голкотерапія, шіацу (точковий масаж), дихальні практики (ребьофінг/ребьорзінґ, голотропне дихання) та інші напрямки традиційної – вже тепер традиційної – і нетрадиційної медицини. Фізики вважають стан енергії одним зі станів матерії. 
Наше тіло містить інформацію про всі події, що відбулись в житті.
Наше тіло подібне до русла ріки. Якщо в одному місці дамба – то річка міліє і перетворюється на болото. 
Фізичний стан людини залежить від протікання енергії в тілі.
Деякі ситуації роблять відбиток/блок в тілі і заважають чи взагалі перешкоджають вільному протіканню енергії. Блоки в тілі, як і дамба на річці, впливають на протікання енергії у всьому тілі.
Так, як в річці: падає один листок – він змивається, якщо починає падати багато листя - може утворитись загата. Також може впасти дерево, камінь, що повністю перекриє протікання води. Ріка всихає або змінює русло.
Деякі ситуації не залишають відбитків в тілі, інші мають велике значення. Ми досить часто очищаємо фізичне тіло – миємо, доглядаємо. Енергетичне тіло теж потребує очищення, вдосконалення. В кожного в домі є відро для сміття, відходів, ми в нього кидаємо все, що нам не потрібно (залишки їжі, папір, пластик і т.д.), і в міру заповнення виносимо, викидаєм. Що буде, якщо протягом життя не виносити сміття з хати? Воно засмердиться. Заведуться паразити, комахи, це заважатиме приємному перебуванню поруч. Так і наше тіло. В ньому назбирується негатив, образи, злість, агресія, страх. В залежності від кількості – воно в тій чи іншій мірі впливає на життя.
Нас вчать, як доглядати/очищати своє фізичне тіло. Мало знань як очищати енергетично від накопичених емоцій образ, страхів, переживань.
Різні напрямки мають свої методи вивільнення тіла від психоемоційних блоків, що утворились в тілі.
Я хочу поділитись з вами своїм методом роботи з емоційними та тілесними блоками.

Світлана Степова -Біоенергет. Цілитель. Медіум. Практикуючий майстер та консультант.

#ФестивальМистецтвоБУТИ#АнонсМайстерКлас 
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!25-26 листопада 2017р.!
12 Хмельницький фестиваль гармонійного розвитку "Мистецтво БУТИ..", 
До Вашої уваги презентує майстер-клас:
Нуне Папян: "Денежная Нумерология", где мы разберём и изучим влияние Родового, персонального и семейного денежных каналов на состояние вашей финансовой ситуации, исходя из даты вашего Рождения.
Приглашаю всех!

Нунэ Папян - Мастер Нумеролог, Таролог, Соавтор проекта "21+1 ключ Матрицы Судьбы ", Один из основателей и преподаватель Школы Векторной диагностики, Сертифицированный специалист метода Н.Ладини "Матрица Судьбы", Специалист-Нумеролог Школы Джули По "Базовые методики ведущих школ нумерологии" 1Ступени.

Наташа Ковальчук 

на гра-тренінг, гра-проживання, дуже смачна і тілесна!
Про що вона? Про любов до себе передусім! 
Про жіночність, сексуальність, задоволення. Про розслаблення, 
прийняття, гармонію з урахуванням поваги до своїх границь, а також вибором кращого для себе. Ця гра про природню жіночу суть, про вміння жити плавучи, ніжно і не поспішаючи.
Що будемо робити?
У грі в кожної учасниці буде 9 життів, як у кішки. Ігровою задачею буде пройти їх, а по дорозі відчути у своєму тілі різні стани та переживання: ніжність, грайливість, агресію, ласку...., і все, що буде проявлятися.
Ви відчуєте, що означає, бути кицею - щасливою і задоволеною, яка живе так, як їй хочеться, робить те, що їй заманеться і любить себе тому, що вона є.
Що вам дасть участь у грі?
-Задоволення, можливість відпочити, відключитись від будніх справ.
- Можливість побачити "сліпі зони" в прояві різносторонніх емоцій та відчуттів.
- Можливість прожити неусвідомлено заборонені переживання.
- Поєднання з тілом, його мудрістю і чуттєвістю.
- Можливість на своєму досвіді побачити як тілесні процеси змінюють хід думок.
- Можливість розібратися з напругою у тілі.
- Можливість глянути по-новому на свої стосунки з чоловіками.
- Гарантоване підвищення самооцінки.

Через кілька годин з-за столу встає зовсім інша жінка - легка, чуттєва і граційна! З відчуттям свободи, любові до себе, задоволення від життя і розуміння власної гідності!

 

замовляйте по тел.: 067-268-58-13; 097-267-88-32; 093-859-33-50.

Фото Татьяны Грицай.

 

Фото Василия Вертянкина.

 

Фото Василия Вертянкина.

 

 

Опубликовано : 18.11.2017 12:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів