Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Представництво ЄС: законопроект про "контроль над НАБУ" порушує безвізові зобов'язання

07.12.2017 17:20 Текст:  Т+   T-  

 Законопроект №7362, який посилює контроль над системою протидії корупції, суперечить безвізовим зобов’язанням України і має бути відхилений.

 Про це Представництво ЄС в Україні повідомляє у Твіттері.
"Законопроект №7362, який полегшує звільнення директора НАБУ та керівників антикорупційних агентств, суперечить боротьбі України з корупцією, реформам та зобов'язанням в рамках Плану дій щодо візової лібералізації. Законопроект має бути відхилений. Україна повинна посилити, а не послабити антикорупційні інституції" - наголосили у представництві ЄС.
Законопроект #7362, який полегшує звільнення директора #НАБУ та керівників антикорупційних агентств, суперечить боротьбі України з корупцією, реформам та зобов'язанням #ПДВЛ. Законопроект має бути відхилений. #Україна повинна посилити, а не послабити антикорупційні інституції.

Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність
Як повідомлялося, проект Закону України № 7362 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю" Верховна Рада планувала розглянути 7 грудня.
У разі прийняття цього документа, антикорупційні органи потрапили б у залежність від керівництва держави, що означало б згортання в Україні антикорупційної реформи.
Законопроект був внесений до Ради 6 грудня главами фракцій БПП і Народний фронт Артуром Герасимовим і Максимом Бурбаком.http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/12/7/7074772/

Опубликовано : 07.12.2017 17:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів