Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У поверхневих водах басейну Дніпра спостерігалось перевищення гранично допустимих концентрацій для водойм господарсько-питного призначення

23.01.2018 11:36 Текст:  Т+   T-  

 Усі поверхневі води на Хмельниччині забрудненні

 У пробах поверхневих вод річок Случ, Хомора, Південний Буг та Дністер екологи знайшли перевищення тих чи інших попустимих показників вмісту шкідливих речовин

 

Хмельницький обласний центр з гідрометеорології та управлінням водних ресурсів відбирали проби поверхневих вод річок Случ, Хомора, Південний Буг та Дністер. Аналіз якості поверхневих вод суші здійснювався за басейновим принципом річок: Дністер, Дніпро та Південний Буг.

За інформацією прес-служби ОДА, в кожному випадку фіксували перевищення норм окремих показників.

У поверхневих водах басейну Дніпра спостерігалось перевищення гранично допустимих концентрацій для водойм господарсько-питного призначення вмісту показника біохімісного споживання кисню (БСК) 20 у 1,2 рази (найвище значення зафіксовано на позначці 1,3 ГДКрг у воді р. Случ, с. Чернелівка).

Поверхневі води басейну Південного Бугу характеризується підвищеним вмістом розчинених органічних сполук, азоту амонійного, нітритів, хрому (6+), фенолів.

У поверхневих водах басейну Дністра спостерігалось перевищення гранично допустимих концентрацій для водойм господарсько-питного призначення вмісту показника БСК20 у 1,3 рази.

Нагадаємо, торік екологічні проблеми Хмельниччини зібрали екологів, активістів і посадовців за круглий стілhttps://khm.depo.ua.

Опубликовано : 23.01.2018 11:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів