Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Корнійчук посів 23 сходинку у рейтингу відповідальних голів ОДА

23.01.2018 14:46 Текст:  Т+   T-  

 П’ятірку лідерів очолили керівники Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Закарпатської і Сумської областей, пишуть “Українські новини”.

 

 

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук у цьому рейтингу обійняв кінцеву 23 сходинку. Йому приписують 17% виконаних обіцянок. Загалом, аналітики нарахували 12 обіцянок, з яких 10 – знаходяться у процесі виконання.

Серед них ремонти дороги Старокостянтинів-Шепетівка-Нетішин, ділянки дороги Житомир-Чернівці, об’їзної в Дунаївцях, добудова школи-довгобуд у Залужжі Білогірського району, впровадження нових технологій урядування в облдержадміністрації, реалізація проекту з будівництва обласної дитячої лікарні. У КВУ зазначили, що оцінка діяльності голів ОДА складається з двох компонентів: показників соціально-економічного розвитку регіону та результатів опитування експертів. Відповідно до результатів аналізу діяльності ОДА, було сформовано три групи: з високими, середніми та низькими результатами.

Нагадаємо, що перший рейтинг голів ОДА було складено за підсумками 2016 року. Його очолила голова Харківської ОДА Юлія Світлична, на останньому місці була Херсонська область. У 2018 році КВУ продовжить досліджувати роботу керівників обласних держадміністрацій.

 

Опубликовано : 23.01.2018 14:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів