Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Мешканці мікрорайону Ружична поскаржились на проблеми з транспортом заступнику мера

25.01.2018 10:59 Текст:  Т+   T-  

 З 27 грудня минулого року у Хмельницькому діє нова транспортна мережа міста. Найбільше змін зазнали маршрутні таксі й автобуси.

 Понад півсотні мешканців мікрорайону Ружична завітали на прийом громадян з особистих питань до заступника міського голови Андрія Бондаренка, який відбувся у приміщенні школи №19 ім. М. Павловського, аби висловити свої зауваження та пропозиції щодо транспортного забезпечення у їхньому мікрорайоні, повідомляє Хмельницька міська рада.

Транспортне сполучення мікрорайону Ружична з центром міста наразі забезпечують маршрути №№27, 40 і 18. Маршрут №4, відповідно до нової мережі, знято. З перевізниками, які обслуговують ці маршрути, управління транспорту та зв’язку уклало угоди терміном на 1 рік, 5 років і 3 місяці відповідно. Ружичнянці нарікали на переповненість маршруток, скаржились на недотримання водіями графіків руху, відмови у перевезенні пасажирів пільгових категорій, просили додати на діючі маршрути декілька одиниць транспортних засобів великої пасажиромісткості та подовжити графік руху з 6.00 до 23.00; забезпечити сполучення Ружичної з мікрорайоном Гречани та пустити транспорт до госпіталю ветеранів війни.

«Ми з лютого частково будемо відшкодовувати пільгові перевезення, але це не вирішить проблеми. Провели перемовини з перевізниками. – зазначив ви Андрій Бондаренко – Перевізник, який обслуговує маршрут №40, має закупити інші, з більшою пасажиромісткістю транспортні засоби. Ми ведемо перемовини з перевізниками, щоб запустити у мікрорайон Ружична великі автобуси, але для того, щоб їх сюди запустити нам потрібно їх повністю дотувати, бо собівартість проїзду одного пасажира в автобусі втричі більша, ніж у маршрутках. Навіть якщо тариф буде 8-10 грн, маршрут буде збитковим, бо возитиме пільговиків, – пояснив заступник міського голови Андрій Бондаренко. – Тому ми готові на це піти, але це буде повністю відшкодування з міського бюджету. Наразі працюємо над цим питанням. А поки що у час пік будуть возити 2 пільговиків, в поза час пік – якщо є вільні місця».

Щодо маршруту №41, який сполучав Хмельницький з селом Лісові Гринівці Хмельницького району, заступник міського голови наголосив, що влада немає законних підстав, адже міська влада не може розробляти маршрути поза межами міста. Це також стосується і доїзду до госпіталю ветеранів війни та протитуберкульозного диспансеру.https://ngp-ua.info

Опубликовано : 25.01.2018 10:59   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів