Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницькі школярі побували на пізнавальній екскурсії Верховною Радою України

25.01.2018 12:31 Текст:  Т+   T-  

 Для хмельницьких школярів провели екскурсію у Верховній Раді України

 Діти змогли більше дізнатися про роботу народних депутатів.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», поїздку до Києва та екскурсію у парламенті отримали переможці інтелектуального змагання «Моя позиція», проекту «Битва шкіл» та інших міських конкурсів. Цікаву поїздку юним хмельничанам подарували у міській раді. Цього разу на екскурсії побували 38 учнів 5-11 класів.

Спочатку у приміщенні Комітету ВРУ хмельницькі школярі зустрілися із народним депутатом України 7-го скликання Ігорем Сабієм. Він розповів школярам багато цікавої інформації про роботу парламенту.

Також екскурсовод продемонструвала дітям відому картину українського державотворення. Тут депутати найчастіше відповідають на питання журналістів. Далі школярів запросили до сесійної зали. Школярам розповіли про будівлю парламенту та принципи його роботи. Тут з учнями спілкувався народний депутат України Юрій Левченко. Хлопчики та дівчатка активно задавали йому питання. Діти ділились між собою враженнями від екскурсії та розповіли, що їм було цікаво знаходитись у сесійній залі, адже саме тут вирішується доля українців та приймаються важливі рішення для кожного громадянина.

За словами керуючого справами виконавчого комітету міської ради Юлії Сабій, дуже важливо, щоб діти орієнтувалися у питаннях виборчого процесу та розуміли, що таке політичні процеси. Завдяки цьому у майбутньому вони стануть активною територіальною громадою міста Хмельницького.

Крім того, школярі побачили коридори парламентських комітетів, адже Верховна Рада - це не тільки сесійна зала. Народні депутати також працюють у комітетах та округах для того, щоб знати і вирішувати проблемні питання.

Хмельницькі школярі отримали багато нової інформації. У дітей з'явилось натхнення на нові звершення і досягнення. Також усі діти сфотографувалися на згадку у приміщенні Верховної Ради України.

Инна Хананова, https://khmelnytsky.com.ua

Опубликовано : 25.01.2018 12:31   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів