Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Черга на житло і перелік майна: за півроку сайт Хмельницької міськради “відкриють” для мешканців l

21.03.2018 09:08 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницький зайняв 14 місце у рейтингу прозорих міст України.

 “Кульгає” відкрита інформація з житлової політики, закупівель і комунального майна. З

а півроку ці показники хочуть підняти. Для цього планують створити на сайті відкриті реєстри на житлові приміщення та оприлюднити перелік актуальних закупівель та майна.

Міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю з головою ГО "Хмельницька ініціатива" Олегом Черненком Вікторія БАРИЦЬКА access_time Вчора о 13:18 more_horiz share 0 chat_bubble 1 visibility 408 Transparency International Ukraine визначили рейтинг 100 найбільш прозорих міст України. На 14 сходинці опинився Хмельницький. Найпрозорішими сферами визнали інформування про роботу місцевих органів влади, доступ та участь громадян у вирішенні питань місцевого значення та освіта. Ці напрями отримали від 4,5 до 5,9 балів.

А от “кульгають” у Хмельницькому такі показники як житлова політика, закупівлі та комунальне майно. - Якщо якийсь документ не опубліковано на сайті, значить, пересічний громадянин не може його побачити. Наприклад, як просувається черга на квартири. Я визначив кілька точок, які найлегше покращити без витрат бюджетних коштів.

Тобто це можуть зробити самі ж працівники міської ради, - пояснює голова ГО “Громадська ініціатива” Олег Черненко. Проект розрахований на півроку. Вже за шість місяців запланували “закинути” на сайт міської ради чимало інформації, яка зараз доступна лише за запитами. Її розбили на декілька розділів.
Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/cherga-na-zhitlo-i-perelik-mayna-za-pivroku-sayt-hmelnitskoyi-miskradi-10680272.html

Опубликовано : 21.03.2018 09:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів