Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницький мер дорікнув попередникам за житловий будинок “у спортивній зоні” біля річки Південний Буг

15.04.2018 03:35 Текст:  Т+   T-  

 Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вважає, що якби попередники не видали дозвільної документації на будівництво житлового комплексу “Спорт Сіті”, що на вул. Прибузька, 5/1, то це місце зайняв спортивний об’єкт комунального призначення.

 Таку думку він висловив журналістам під час прес-конференції у перерві засідання сесії.

Він заначив, що на нинішній сесії під час голосування за внесення змін до міського бюджету було передбачено 6 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво Палацу спорту на вул. Прибузька, 5/1А. Ще 1,2 млн грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо будівництва Льодового палацу на вул. Прибузька, 7/3А.

“З самого початку ми заявили, що цю територію (землю на Прибузькій, що неподалік річки Південний Буг – НГП) під житлову забудову не віддамо. І якби не одержали у спадок “Спорт Сіті” з усією дозвільною документацією та виділеною земельною ділянкою, то на місці нього теж був би спорт”, – наголосив Симчишин.

Мер заявив, що вже цього року Хмельницький розраховує одержати 20-30 млн грн. з держбюджету на будівництво Палацу спорту. Наразі обласний центр бере участь у конкурсному відборі у рамках відповідної держпрограми.

Як писав НГП, у Хмельницькому Палац спорту мають звести на вул. а, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об’єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.

Будівництво Льодового палацу очікується на вул. Прибузька, 7/3А. Площа земельної ділянки становить 25 тис. кв. м. Палац може використовуватися для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.https://ngp-ua.info

Опубликовано : 15.04.2018 03:35   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів