Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельничани пропонують владі відмовитися від маршруток

16.04.2018 11:44 Текст:  Т+   T-  

 На сайті електронних петицій 16 квітня зареєстровано ініцітиву щодо відмови від малих автобусів, так званих маршруток на ринку пасажирських перевезень Хмельницького.

 Фото НГП

Автор петиції Микола Гоцалюк наголосив, що міські пасажирські перевезення знаходяться в жахливому стані.
“Переповнений транспорт не тільки у час пік, водії “маршруток” напаковують свій транспорт так, що він схожий на консерву з кількою (не дай бог якесь ДТП). Просимо підняти питання про повну відмову від малих автобусів – так званих маршруток і організацію перевезень електротранспортом та зручними великогабаритними автобусами”, – зазначив він.
На думку Гоцалюка, міська рада має розробити дорожню карту переходу на зручний транспорт протягом п’яти років.
Для того, щоб електронну петицію про відмову від маршруток розглянула хмельницька влада, необхідно зібрати 500 голосів за три місяці.
Нагадаємо, що 22 березня, Львівська міськрада підтримала петицію про повну відмову від малих автобусів – так званих маршруток і організацію перевезень електротранспортом та зручними великогабаритними автобусами.
Згідно з ухвалою, управління транспорту ЛМР має розробити дорожню карту переходу на зручний транспорт. Однак перехід відбудеться не протягом двох років, як це пропонувала авторка петиції, а протягом п’яти років.
Опубликовано : 16.04.2018 11:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів