Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині збудують з “нуля” 9 амбулаторій сімейної медицини

18.04.2018 08:02 Текст:  Т+   T-  

 У рамках реформи охорони здоров’я на Хмельниччині збудують 9 нових амбулаторій сімейної медицини.

Про це сьогодні журналістам повідомив заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник.

 За його словами, нові медзаклади з’являться в селах Квітневе, Залужжя (Білогірський район), Петрашівка (Віньковецький район), Рахнівка (Дунаєвецький район), Шутнівці, Патринці (Кам’янець-Подільський район), Чернелівка (Красилівський), Глібів (Новоушицький район), Перегінка (Ярмолинецький район)

“Для цього на рахунки профільного департаменту надійшло 170 млн грн. Наразі залишається потрібно узгодити з Мінрегіонбудом будівництво медоб’єктів”, – сказав високопосадовець.

Також планується провести реконструкцію 16 нинішніх амбулаторій сімейної медицини.

Крім цього, на 16 квітня в області 6 тисяч пацієнтів підписали декларації з сімейними лікарями.

Загалом, на Хмельниччині діє 154 сільських і 42 міських амбулаторій сімейної медицини.

Нагадаємо, що в Україні 2 квітня 2018 року стартувала медична реформа. Зокрема, з цього дня почався перший етап реформи – з вибору лікаря первинної медичної допомоги в рамках кампанії “Лікар для кожної сім’ї”.

В рамках кампанії “Лікар для кожної родини” українці мають підписати декларації з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром. На основі цих документів пацієнта закріплять за конкретним лікарем, який буде одержувати оплату в залежності від кількості пацієнтів, а нарахування оплати за цим принципом почнеться з липня.

Передбачається, що з початком медичної реформи суттєво збільшаться доходи сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів. При цьому терапевт зможе обслуговувати не більше 2 тис. пацієнтів, сімейний лікар – 1,8 тис., педіатр – 900. Для підписання декларації можна вибирати лікаря в будь-якому медзакладі, що надає первинну медичну допомогу.

https://ngp-ua.info

Опубликовано : 18.04.2018 08:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів