Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельничан запрошують на безкоштовне заняття з англійської мови у розмовному клубі

18.04.2018 14:03 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому триває курс безкоштовних занять з англійської мови у клубі «English Speaking Club».

 Цього разу відвідувачі клубу будуть спілкуватися на тему різниці між поколіннями. Модератором зустрічі буде американський волонтер Корпусу Миру Карл Тайлер. Як і де буде проходити заняття, дізнавався «Хмельницький».

Минулого року розмовний клуб «English Speaking Club» відновив свою діяльність у нашому місті. Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Відвідувачі «English Speaking Club» цікаво та корисно проводять своє дозвілля, розширюючи знання та навички з іноземної мови. Вони активно спілкуються, діляться власними ідеями та думками з приводу теми заняття. Відвідувати заняття розмовного клубу можуть усі бажаючі. Вік та професія не мають значення. Модератори завжди пропонують для кожного заняття різні теми для обговорення. Наприклад, цього року учасники розмовного клубу вже поспілкувались на безліч цікавих тем, серед яких: цілі на 2018 рік, відносини, фестивалі, глобальні проблеми людства, кохання, гроші, спорт, стабільне життя, відповідність, зволікання, подорожі на велосипеді, удачі та забобонів.

Усіх бажаючих запрошують відвідати англомовне заняття, яке відбудеться вже цієї п’ятниці, 20 квітня. Традиційно захід пройде у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться о 17:00. Вхід безкоштовний. Модератором заняття з англійської мови буде американський волонтер Корпусу Миру Карл Тайлер. Цього разу відвідувачі заняття будуть спілкуватися на тему «Різниця між поколіннями». Дуже часто саме різниця в думках, переконаннях і ставленнях між поколіннями призводить до непорозумінь. Чи існує цей розрив в Україні? Кожен зможе розповісти, як це впливає на його життя. Під час заняття присутні обговорюватимуть різницю між поколіннями в Америці, а потім порівняють із ситуацією в Україні. Заняття пройде активно, в доброзичливій атмосфері. На учасників чекатимуть конкурси та нові знання.https://khmelnytsky.com.ua

Опубликовано : 18.04.2018 14:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів