Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Весняні канікули: нардепа Гончаренка "засікли" у літаку в Париж

23.04.2018 08:53 Текст:  Т+   T-  

 Даже при наличии положительных аспектов законопроект № 8152 «О валюте» характеризуется рядом системных недостатков. Следует отметить отсутствие у авторов законопроекта концептуального видения валютной политики Украины,

 

 

До наступного засідання депутати будуть працювати у фракціях, групах та округах.

Гончаренка помітили на борту ранкового рейсу в Париж / "Страна.юа" У неділю, 22 квітня, народного депутата від фракції Блок Петра Порошенка Олексія Гончаренка помітили на борту ранкового рейсу в Париж. Про це "Стране" повідомили пасажири, які знаходилися в літаку з депутатом. Олексій Гончаренко одягнув пов'язку для сну, щоб відпочити в польоті.

Олексій Гончаренко одягнув пов'язку для сну, щоб відпочити в польоті / "Країна.юа" Як повідомляв УНІАН, наступне засідання Верховної Ради відбудеться 15 травня о 10.00. До наступного засідання депутати будуть працювати у фракціях, групах та округах.

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закликала депутатів до активної роботи над законопроектами в комітетах, зокрема про Антикорупційний суд для подальшого прийняття у Верховній Раді.

Детальніше читайте на УНІАН

Опубликовано : 23.04.2018 08:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів