Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Суддю Дворніна, обвинуваченого у хабарництві, примусово доставлять до зали суду

23.04.2018 10:36 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницький відділ поліції має застосувати привід судді Деражнянського районного суду Олега Дворніна (Дворніка) на судове засідання 14 травня, яке відбудеться у Шаргородському районному суді Вінницької області.

 Відповідне клопотання прокурора прокуратури Вінницької області 17 квітня задовольнив Шаргородський райсуд.

Обвинувачений Дворнін (за ч.1, ч.2 ст.190, ч.1 ст.364, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 КК України) проігнорував три підготовчі засідання у своїй справі. Захисниця деражнянського судді надіслала клопотання про перенесення дати розгляду, зіславшись, що хворіє, а її клієнт перебуває у відрядженні в Києві.

Разом з тим, у судових матеріалах зазначено, що повістку про виклик до Шаргородського районного суду на 17 квітня Дворнін отримав особисто 5 квітня. Тобто достеменно знаючи, що він викликається в підготовче судове засідання у кримінальному провадженні щодо нього, 11 квітня видав наказ по суду про відрядження до Київського адміністративного суду на вказану дату. При цьому повістка Деражнянському районному суду (що надійшла зі столиці – НГП) не є судовою повісткою йому особисто, інтереси суду можуть бути представленні іншими працівниками.

Нагадаємо, що, згідно з вироком Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, суддя Дворнін на початку 2013 року одержав від сторонніх осіб 11 тис. дол. за сприяння у позитивному вирішенні судової справи за фактом придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Цю справу спочатку, у 2012 році розглядав Деражнянський районний суд, а потім – колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

У березні 2017 року Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок Барського районного суду від 11 лютого 2016 року, яким засуджено Дворніна до 6 років в’язниці.

Опубликовано : 23.04.2018 10:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів