Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У закладах освіти Хмельниччини виявлено 2340 порушень пожежної безпеки, роботу двох садків треба призупинити

23.04.2018 11:26 Текст:  Т+   T-  

 Проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 141 закладі з масовим перебуванням людей у Хмельницькій області

 з них у 134 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 3 – охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 4 торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних закладах.

Фото
Фото “Українські новини”
За інформацією Головного управління ДСНС в області, під час перевірок торговельних підприємств та культурно-видовищних закладах виявлено 102 порушення, з них 41 порушеня не усунуто протягом попередніх років: одна будівля потребує заміни або ремонту систем електропостачання, в одній будівлі відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, в одному закладі несправне зовнішнє протипожежне водопостачання.
Під час перевірок дошкільких і загальноосвітніх закладів виявлено 2340 порушень, з яких 648 порушень не усунуто протягом попередніх років: у 70 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, в одному закладі відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 2 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання; 28 будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання.
За результатами перевірок подано дві позовні заяви Хмельницького окружного адміністративного суду на призупинення експлуатації Двірецькго дитячого садочку Ізяславського району і дошкільного навчального закладу «Сонечко» у селі Іванківці Новоушицького району.
Крім цього, у закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням області виявлено 99 порушень, з яких 31 порушення не усунуто протягом попередніх років.
В цілому за порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 142 керівника закладів та відповідальних посадових осіб.
Загалом, у Хмельницькій області перевіркам підлягають 1 тисяча 488 зазначених об’єктів: 81 торговельний центр, 54 лікувальних заклади та 1 тисяча 353 школи і дитячих садки. Для проведення перевірок задіяно близько 70 працівників Головного управління.
Як повідомлялося, після пожежі в російському місті Кемерово, яка забрала десятки людських життів, багато з яких – діти, ДСНС України ініціювала масштабні перевірки об’єктів масового скупчення людей.
Опубликовано : 23.04.2018 11:26   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів