Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У хмельницькій поліції ціла родина виховує службових собак

25.04.2018 09:40 Текст:  Т+   T-  

 Володимир Савіцький присвятив кінології близько 40 років. Саме завдяки його порадам і настановам було сформовано усіх службових собак центру.

  Инна Хананова

У хмельницькій поліції ціла родина виховує службових собак. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».
Відомо, що службові собаки - надзвичайно витривалі, спритні та розумні. Вони вміють шукати вибухівку, зброю, наркотики. Також тварини допомагають знаходити зниклих дітей. В кінологічному центрі Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області працює 18 службових собак. Їх виховує ціла родина — Володимир Савіцький, його дружина Любов та син Ігор.
Володимир Савіцький присвятив кінології близько 40 років. Саме завдяки його порадам і настановам було сформовано усіх службових собак центру.  Володимир Миколайович закінчив Золочівську та Ростовську кінологічні школи. Був кращим кінологом не тільки області, а й всієї України. Також він представляв Україну на всесоюзних змаганнях. Любов до собак виникла у Володимира ще в дитинстві. Його батько самостійно навчав елементарним командам лайку. Маленький Володимир спостерігав за цим процесом і мріяв навчитись робити це професійно. І його мрія здійснилася. Зараз у Володимира Миколайовича є безцінний досвід роботи зі службовими собаками. Володимир Савіцький навчив працювати багатьох собак. А також поділився своїми знаннями з кінологами Хмельницької області. У 2002 році долучився до миротворчої місії ООН в Косово, де допомагав і колегам-іноземцям.
Дружина Володимира Савіцького Людмила працює в центрі вже 14 років. Жінка доглядає за тваринами, готує їм їжу. Старший син подружжя Ігор також уже декілька років працює в кінологічному центрі. Разом зі своїм чотирилапим помічником Графом Ігор Савіцький також побував у відрядженні на Сході нашої країни. Донька Ігоря вже потоваришувала з Графом і, вірогідно, що в майбутньому також буде працювати з собачками.
 
Опубликовано : 25.04.2018 09:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів