Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На початок квітня на дрібний ремонт місцевих доріг Хмельниччини використано 10% від плану

25.04.2018 10:18 Текст:  Т+   T-  

 З коштів, передбачених на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, на 1 квітня профінансовано 86,7 млн.грн., з яких освоєно 15,2 млн. гривень.

 

За даними прес-служби ОДА, загалом цьогоріч для Хмельницької області передбачено субвенцію з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання доріг місцевого значення на суму 456,5 млн грн., з яких 154,8 млн.грн. на поточний дрібний ремонт.

“Транспортно-експлуатаційний стан переважної більшості доріг загаль­ного користування місцевого значення значно зношений і потребує поліп­шення з урахуванням соціально-економічних потреб районів (підвезення дітей до опорних шкіл, сільських мешканців до медичних закладів). Швидке руй­нування дорожніх конструкцій спричинено збільшенням вагових навантажень від транспортних засобів, інтенсивністю руху, на які існуюча мережа доріг не розрахована”, – констатувати в облдержадміністрації. https://ngp-ua.info

Опубликовано : 25.04.2018 10:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів