Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Старокостянтинівському шосе добудовують нове приміщення НВО №1

25.04.2018 11:18 Текст:  Т+   T-  

 Через два роки у навчально-виховному об'єднанні №1, що розташовано на Старокостянтинівському шосе, значно зросте кількість учнів та дошкільнят.

а
 
У Хмельницькому добудовують нове приміщення навчально-виховного об'єднання №1, що розташовано на Старокостянтинівському шосе. Фотографіями нового об'єкту соціальної інфраструктури поділився на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин. За його словами, будівельні роботи розпочали у квітні цього року. На будівництво нового приміщення НВО буде виділено 4 мільйони гривень з міського бюджету. Загальна вартість добудови приміщення та благоустрою території становить 25 мільйонів гривень. 
Олександр Симчишин розповів, що у навчально-виховному об'єднанні з'явиться декілька додаткових класів для 240 учнів початкової школи. Також тут буде актова зала. Відповідно кімнати у діючому приміщенні навчального закладу зможуть додатково забезпечити нові групи в дитячому садочку. Будівельні роботи планують завершити наприкінці 2019 року.
Нагадаємо, що на Озерній активно триває будівництво НВК вартістю 100 мільйонів гривень. Він дуже потрібен мікрорайону Озерна, який розбудовується швидкими темпами. Адже зараз навчальні заклади переповнені учнями та дошкільнятами. Навчально-виховний комплекс на вулиці Залізняка, 32, матиме сучасний вигляд та стане найбільшим освітнім закладом в області і одним із найбільших в державі за всі роки Незалежності. Тут будуть просторі класи та групи, великі спортивні та ігрові майданчики. Для кожної групи у садочку буде роздягальня, спальня та ігрова кімната,а також роздільний санвузол з душем. В садочку буде спортивний зал. Дитячий садочок запланували відкрити до кінця року, а початкову школу - у 2019. 

  Инна Ханановаjavascript:void(0);/*1524644556141*/

 

Опубликовано : 25.04.2018 11:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів