Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У парку імені Чекмана зацвіла сакура

25.04.2018 11:28 Текст:  Т+   T-  

 

У Хмельницькому зацвіла сакура, яку подарувало Посольство Японії.

 

 


Тепер усі можуть милуватися прекрасними декоративними деревами та насолоджуватися їхньою красою. Вони можуть скласти конкуренцію тим деревцям, що ростуть на Майдані Незалежності. Далі детальніше про це розповість «Хмельницький».

У 2017 році, Посольство Японії в Україні висадило більше тисячі сакур у різних містах. Це відбулося в рамках проведення Року Японії в Україні. Це визначено, передусім тим, що Японія є одним з найбільших іноземних інвесторів та підтримує дружні відносини з нашою державою. Також ці прекрасні дерева висадили і в нашому місті. Зокрема, у листопаді минулого року, в парку ім. Чекмана, відкрили алею сакур. Тепер тут росте 19 таких дерев. Десять рослин – при вході в парк, решта – на його території. Доглядає та охороняє декоративні дерева керівництво парку ім. Чекмана. Сакури стали своєрідним символом дружніх відносин Хмельницького та Японії.

 

Тепер клумба на Алеї Слави почала радувати мешканців та гостей міста своєю красою. Тут зацвіли дерева - сакура та мигдаль на штамбі. Декоративні деревця вкрилися рожевим цвітом. Усі бажаючі вже фотографуються на фоні дерев. Хтось приходить сюди зробити селфі з друзями, а дехто - фотографується усією родиною. Сакури цвітуть щороку наприкінці квітня - на початку травня. Ці прекрасні декоративні деревця дарують прекрасний аромат та гарний настрій. Усі бажаючі милуються красою дерев та насолоджуються весною, адже цьому сприяє чудова погода. Вчора, 23 квітня, на вулиці було по-справжньому тепло. Цвітіння сакури короткочасне і триває близько двох тижнів. Тому варто поспішати до парку ім. Чекмана, щоб встигнути зробити яскраві фотографії.

Додамо, що сакура - символізує японську культуру. Японці поважають цю рослину. Крім того, сакура є символом краси та жіночності. Весняне цвітіння сакури в Японії за урочистістю можна прирівняти до національного свята.

 Инна Ханановаjavascript:void(0);/*1524645156584*/

Опубликовано : 25.04.2018 11:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів