Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому з'явився bitcoin-банкомат

25.04.2018 11:49 Текст:  Т+   T-  

 В одному із торгових центрів Хмельницького встановили bitcoin-банкомат. Аналогічні функціонують лише в Одесі та Києві.

 Завдяки банкомату можна просто та швидко придбати біткоіни або ж іншу криптовалюту. Невдовзі запрацює функція і її продажу. У сучасному світі віртуальна валюта набирає великої популярності. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Біткоін - це електронна валюта, яка є фактично математичним кодом. Її неможливо підробити чи викрасти. Біткоін запрограмований на обмежену кількість, тому невразливий до інфляції. За допомогою криптовалюти можна здійснювати покупки та інші операції, обмінювати на іншу валюту тощо. У сучасному світі популярність віртуальної валюти зростає практично щодня.

Біткоіни зберігаються у відкритій базі даних, яка називається блокчейн. Це своєрідний децентралізовани публічний реєстр. Біткоіни отримують за допомогою майнінгу. Тобто комп'ютер вирішує низку потрібних завдань. Згодом з'являється винагорода у вигляді біткоіна. Основна особливість створення біткоіну полягає в постійному ускладненні розрахунків. Спочатку біткоіни можна було добувати за допомогою звичайного комп’ютера, адже завдання були простими. І це міг зробити пересічний громадянин. Однак тепер для цього потрібно дуже потужне та дороге обладнання.

Тому найпростішим способом для отримання криптовалюти є її купівля. Далі криптовалюту можна тримати на спеціальному гаманці та очікувати на здорожчання. Окрім того, біткоіни можна купити через термінали, які діють в Одесі та Києві, а тепер і в Хмельницькому. За даними МТРК «Місто», перший у західній Україні bitcoin-банкомат з'явився в одному із торгових центрів міста. Завдяки цьому пристрою можна швидко та легко придбати біткоіни або іншу криптовалюту. Незабаром стане доступною функція продажу віртуальної валюти. Користуватися банкоматом просто та зручно.

https://khmelnytsky.com.ua

Опубликовано : 25.04.2018 11:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів