Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому побудують інноваційний термінал, який оброблятиме 8,5 тисяч посилок за годину

25.04.2018 16:28 Текст:  Т+   T-  

 Урочисте закладення фундаменту Хмельницького інноваційного терміналу (ХІТ) компанії «Нова пошта» - відбулося.

 Сортувальна система цього терміналу буде обробляти 8,5 тисяч посилок за годину. Усі посилки будуть завантажувати у транспорт автоматично. Як все пройшло, дізнавався «Хмельницький».

Усі ми користуємося послугами пошти. Відправляємо посилки рідним та друзям або купуємо товари через інтернет. Завжди хочеться, щоб товар був доставлений якомога швидше та якісніше. У Хмельницькому з'явиться інноваційний центр, який дозволить покращити якість і швидкість обробки вантажів.
Сьогодні, 23 квітня, на території Розсошанської об’єднаної територіальної громади, що знаходиться за 8 кілометрів від Хмельницького, відбулося урочисте закладення першого каменю фундаменту майбутньої інноваційної споруди. До заходу долучився і міський голова Олександр Симчишин. 
Фото автора
Потужність інноваційного терміналу сягатиме 18 тисяч відправлень за годину. Також покращиться якість перевезень вантажу. Адже всі посилки тепер будуть завантажувати безпосередньо на автотранспорт із сортувальної стрічки. Це дозволить зменшити час доставки вантажів. Крім того, новий термінал буде позитивно впливати на екологію. Викиди вуглекислого газу у повітря будуть зменшені на 1200 тонн на рік. Для будівництва об'єкту будуть використовувати лише екологічно чисті матеріали, із врахуванням питання захисту довкілля та енергоефективності. Будівництво споруди буде здійснювати одна із місцевих компаній. Крім того, з'являться нові робочі місця та будуть створені комфортні умови праці європейського рівня. Працівники терміналу будуть сортувати понад 3 мільйони посилок на місяць. 
Будівництво терміналу планують завершити до кінця цього року. Передбачається, що в березні 2019 року він почне працювати. 
 
Опубликовано : 25.04.2018 16:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів