Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Незабаром на полицях місцевих магазинів з'явиться продукція з маркуванням «Купуй Хмельницьке»

25.04.2018 16:39 Текст:  Т+   T-  

 Скоро у популярних супермаркетах міста можна буде придбати продукти з маркуванням «Купуй Хмельницьке» і таким чином підтримати місцевого виробника.

Нагадаємо, що весною минулого року під час сесії депутати ухвалили Програму сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки. Одним із найважливіших завдань Програми є підтримка місцевих виробників. Планується покращити їхній імідж на міжнародному та міжрегіональному рівнях. З метою створення системи позиціонування та просування продукції місцевих виробників, у рамках Програми сприяння та розвитку підприємництва, Хмельницька міська рада запустила проект «Купуй Хмельницьке». Це дозволить збільшити впізнаваність місцевих торгових марок, забезпечити хмельничан товарами високої якості. Проект «Купуй Хмельницьке» дасть змогу популяризувати місцевих виробників та підвищити конкурентоспроможність їхньої продукції, збільшити впізнаваність місцевих торгових марок та забезпечити хмельничан товарами високої якості. Проект передбачає маркування продукції місцевих виробників у закладах торгівлі міста, організацію та проведення виставково-ярмаркових заходів.
У грудні 2017 року виставкою-ярмарком «Купуй Хмельницьке» міська рада запустила однойменний проект. Під час виставки-ярмарку у торгово-промисловій палаті усі бажаючі мали можливість не лише купити продукти, а й продегустувати їх. Відвідувачам пропонували м'ясну та рибну продукцію, різноманітні смаколики, багато видів смачного сиру та інше. Мешканці міста активно цікавились товарами, куштували та купували їх додому. Також усіх бажаючих пригощали смачною кавою та ароматним чаєм. Усе це відбувалося під чудовий музичний супровід. 
Незабаром на полицях місцевих магазинів з'являться продукти із маркуванням «Купуй Хмельницьке». Купуючи ці товари, кожен зможе підтримати місцевого виробника, зміцнити економічний потенціал Хмельницького та взяти активну участь у створенні добробуту рідного міста.
Дивіться у "Великому довіднику": 

Хмельницька міська рада

  Инна Хананова       javascript:void(0);/*1524663847149*/

 

Опубликовано : 25.04.2018 16:39   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів