Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому з'явився унікальний автомобіль, на якому їздив Папа Римський

25.04.2018 22:42 Текст:  Т+   T-  

 До Регіонального сервісного центру МВС у Хмельницькій області приїхав унікальний автомобіль - Mercedes-Benz 1938 року випуску.

 Сучасне життя важко уявити без транспорту. Адже щодня ми користуємось ним для того, щоб дістатися на роботу або навчання. Маючи власний автомобіль, можна зручно подорожувати і не залежати від автобусів чи маршруток. 

Сьогодні, 25 квітня, до Регіонального сервісного центру МВС у Хмельницькій області за послугою прибув унікальний автомобіль Mercedes-Benz 1938 року випуску. Тому можна стверджувати, що після 80-ти життя тільки починається. Аналогічних автомобілів у світі є лише 770. А тих, що у справному стані ще менше.
Колись на такому елітному автомобілі пересувалися визначні особистості: імператор Японії Хірохіто, Папа Римський, президент рейха Пауль фон Гінденбург та Герман Герінг. Фотографіями, на яких зображений Mercedes-Benz, поділився на своїй сторінці у соцмережі Регіональний сервісний центр МВС у Хмельницькій області.
Такі цікаві ретро-автомобілі можна побачити на різноманітних тематичних виставках або фестивалях старовинної техніки. Вони проходять у Києві, Львові, Тернополі, Дніпрі та інших містах України. Багатьом людям подобається фотографуватися на фоні унікального транспорту. Такі автомобілі захоплюють своєю історією та оригінальністю. 
Після закінчення Другої світової війни моделі Mercedes-Benz почали масово завозити із Німеччини до Радянського союзу як трофеї. Переважно, цим займалося військове керівництво.
Однак до 1990-х років у справному стані залишилося зовсім мало таких машин, бо всі вони мали дерев'яний каркас, який за тривалий проміжок часу помітно псувався. 
Цікаво, що вже в 1930-х роках німецькі дилери пропонували різні опції до автомобілів: бічне дзеркало, кришку на запасне колесо тощо. Це можна було отримати за додаткові кошти. Додамо, що зважаючи на простоту та надійність конструкції, у післявоєнній Німеччині відновили випуск саме цієї моделі.
 Инна Хананова
Опубликовано : 25.04.2018 22:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів