Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Луценко показав кримінальне минуле і "гріхи молодості" Ляшка (ДОКУМЕНТИ)

26.04.2018 08:45 Текст:  Т+   T-  

 Лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко розповів про незаконні авантюри, які здійснював у 90-х роках Олег Ляшко

 Про це Луценко пише у своєму "Фейсбуці", додаючи відповідні документи і фото, передає depo.ua.

"У далекому 1992 році в кабінет начальника МРЕВ міста Мерефи Харківської області зайшов чоловік у формі полковника міліції, показав документ помічника міністра внутрішніх справ Василишина - Ляшка Олега Валерійовича. Після чого викликав нещасного капітана Дмитрієва, замдиректора станції Колотуху, директора станції Сищенко, пояснив, що у нього в кабінеті стоять у черзі генерали, а вони сміють спізнюватися на розмову з такою особою", - пише Луценко.
"У результаті полковницького наганяю цей новий "ревізор" отримав безкоштовно автомобіль "Волгу" ГАЗ-31029, номер двигуна 0056722. Безкоштовно капітан Дмитрієв перегнав її до Києва, де була двокімнатна квартира 22-річного полковника міліції", - говорится в повідомленні нардепа.
За словами Луценка, "жадність підвела новоявленого ревізора, бо в серпні він знову приїхав у Мерефу і вимагав уже "Волгу" кольору слонової кості, і тут його взяли на гарячому".
"9 грудня 1994 року суд визнав цього афериста Ляшка винним у розкраданні державного колективного майна у розмірі 2,5 мільйона ще твердих карбованців - стаття 86, самовільному присвоєнні влади - ст. 191, підробці документів - ст. 194. Йому світило 10 років, але отримав лише шість. Пізніше суд пом'якшив статтю на шахрайство", - розповів Луценко.
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
Луценко показав кримінальне минуле і
"За амністією Олег Валерійович вийшов з Ізяславської колонії і зайнявся політикою. Став писати опозиційні речі, працювати в "Батьківщині". Він був і є аферистом, був і є артистом. На сьогодні цей артистизм валить країну, він проводить корупцію. Ляшко бере в рот багато гучних слів, але не відповідає за свої дії. Треба відповідати за свої слова і свої вчинки, пане Ляшко", - резюмував лідер фракції БПП.
Нагадаємо, ще у 2009 році у Мережі з'явились матеріали справи проти Ляшка, на які, швидше за все, посилався і Луценко.
Depo.Влада
  
18 вересня 2015 13:06

 

Опубликовано : 26.04.2018 08:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів