Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницька загальноосвітня школа №20 відзначає 100 річницю з дня створення.

26.04.2018 11:46 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 розташована за адресою: вулиця Івана Павла ІІ, 1, що у мікрорайоні Гречани

  Заклад розпочав свою діяльність як залізнична неповна середня школа №60 станції Гречани Південно-Західної залізниці. У 1939 році відбувся перший випуск. У грудні 1960 року стала середньою школою №20 м. Хмельницького. Починаючи з другого класу, учні школи вивчають українську, англійську та німецьку мови, а також польську мову та літературу. Школа долучилась до освітнього проекту промоції польської мови школи «Абетка польського класу». У 2017 році навчальний заклад виграв грант на облаштування класу і виготовлення промоційних матеріалів.

Наразі мікрорайон Гречани активно розбудовується, тому є потреба у нових школах та садочках. Продовжується реконструкція недобудованого плавального басейну школи під дошкільний навчальний заклад на 6 груп, який має назву «Козачок». Дошкільний навчальний заклад відкриється поруч зі школою №20 вже цього року. Садочок розрахований на 120 дітей. На початку нового навчального року заклад відкриє свої двері для маленьких хмельничан. 
З нагоди ювілею учні школи підготували святковий концерт. Вчора, 25 квітня, на урочистості завітали вчителі, батьки учнів, випускники, посадовці та міський голова Олександр Симчишин. 
«Мені вперше щастить вітати навчальний заклад із таким поважним ювілеєм. Байдуже, яких висот досягають ваші учні та які мають результати ЗНО. Головне - що вони виходять з цих стін справжніми людьми! Бажаю кожному педагогу поваги від учнів, а навчальному закладу - розвитку та удосконалення», - наголосив Олександр Симчишин.
Вчителі розповіли, що для кожного школа стала не просто місцем роботи, а великою родиною. Своїми враженнями від навчання у школі ділилися учні. Вони зазначили, що для них школа як другий дім, адже тут вони можуть знайти нових друзів та здобути знання, а потім реалізувати себе у суспільстві.
Вулиці, що згадуються: 
Опубликовано : 26.04.2018 11:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів