Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині поліція нарахувала 79 порушників антикорупційного законодавства

08.05.2018 08:05 Текст:  Т+   T-  

 Співробітники управління захисту економіки в Хмельницькій області за чотири місяці склали та направили на розгляд судів Хмельницької області 79 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

 Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

Одне з найпоширеніших правопорушень — несвоєчасне подання електронних декларацій (44 факти). Також викрито 26 фактів неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.
Крім того, притягувались до відповідальності особи за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації та за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності — по 2 факти в кожному випадку.
Серед викритих правопорушників депутати місцевих рад Хмельницької області, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники судових установ області (в тому числі професійні судді), державні службовці, працівники правоохоронних органів та інші категорії осіб, уповноважені на виконання функцій держави.
У судовому порядку вже розглянуто 33 адміністративні справи відносно 22 осіб. Рішеннями судів правопорушників оштрафовано на загальну суму понад 19 тисяч гривень.
Як писав НГП, Хмельницький міськрайонний суд визнав винним депутата Городоцького районної ради Леоніда Лук’янова у вчиненні адміністративного правопорушення (ч.4 статті 172-6 КУпАП) і присудив 17 тис. грн штрафу.
Опубликовано : 08.05.2018 08:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів