Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницька облрада готує ухвалити звернення щодо підривної діяльності УПЦ МП

08.05.2018 08:15 Текст:  Т+   T-  

 Депутатам Хмельницької обласної ради пропонують підтримати зверення до Ради національної безпеки та оборони України та Служби безпеки України щодо антиукраїнської діяльності УПЦ,

 що знаходиться в канонічній єдності з РПЦ на території держави Україна.

Відповідний проект рішення виноситься на чергову сесію облради 14 червня.
“Саме за сприяння УПЦ в Україні розповсюджується література виразно антиукраїнського спрямування, де спростовується агресія Росії. А війна на сході України подається як громадянська війна. Мало того, в своїх молитвах та проповідях священики УПЦ закликають вірян молитись за Росію, за славу «руского оружія» та з хрестом на грудях і зі зброєю в руках благословляють терористів та вбивць на кровопролитну війну. Враховуючи закритість та недоступність монастирів, зі слів вірян, там переховують сторонніх людей спортивної зовнішності, яких називають послушниками, а ті себе – «казакамі», та які були помічені в релігійних конфліктах. Дехто із таких «послушників» та «послушниць» беруть і активну участь на боці сепаратистів на сході України”, – зазначено у тексті звернення.
Ініціатором звернення виступив депутат-свободівець Віктор Бурлик. Він також пропонує силовикам вжити всіх невідкладних заходів реагування щодо недопущення підривної діяльності Російської православної церкви через УПЦ на території України.
Як писав НГП, хмельницька друкарня “ВІС” масово розтиражувала листівки Української православної церкви Московського патріархату, які мають заповнювати віряни та надсилати до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням не надавати Томос про автокефалію Українській православній церкві.
https://ngp-ua.info
Опубликовано : 08.05.2018 08:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів