Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому пройшов третій Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу, дитячого фітнесу та моделінгу.

08.05.2018 08:55 Текст:  Т+   T-  

 3-ІЙ ВІДКРИТИЙ КУБОК УКРАЇНИ З БОДІБІЛДИНГУ ТА ФІТНЕСУ ВІДБУВСЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

 У Хмельницькому пройшов третій Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу, дитячого фітнесу та моделінгу. На змагання, що проходили у Палаці творчості дітей та юнацтва, приїхали понад 70 спортсменів. Серед них 11-ро отримали пояси абсолютних чемпіонів. Як повідомив президент Глобальної федерації силових видів спорту Руслан Сідлецький, Кубок став відбором спортсменів на Чемпіонат Європи, що запланований на листопад цього року.

У Хмельницькому проходить 3-ій Відкритий кубок України  з бодібілдингу, фітнесу, дитячого фітнесу і моделінгу. Сьогодні на цю сцену вийдуть понад 70 спортсменів не лише з нашої держави, а й з Білорусі. Загалом на Кубкові визначили 11 абсолютних чемпіонів. Лайф. Культуристи
Роман ЗАЖИРКО – головний суддя змагань, віце-президент KFPS
Це кваліфікаційні змагання. У нас проходять відкриті Кубки України, де спортсмени отримують кваліфікацію і отримують шанс представляти Україну на міжнародному рівні.
Показали себе у фітнесі і діти. Одна з наймолодших учасниць змагань приїхала з Білорусі – це восьмирічна Єва Мащук. Фітнесом дівчинка почала займатися з 3-х років.
Єва МАЩУК – учасниця змагань, Білорусь
Мені було цікаво., що трапиться далі. Потім почалися тренування. Я повторювала за тренером усі рухи, що він їх показував. Мені подобається робити шпагати
Олена МАЩУК – мама
Я займалася танцями в того ж тренера, що і Єва. Це лише спочатку були танці. А потім почали додаватися силові вправи. Ми намагаємося дитину мотивувати. Тому що у три роки бувають і сльози – це важко. Але минає кілька років – дитина звикає. Тож слова «Ти не підеш на тренування», сприймає як кару
Про те, як буває нелегко на тренуваннях, знає і 14-тирічна землячка Єви – Валерія Олесиюк. У дівчинки – 10 років стажу у фітнесі.
Валерія ОЛЕСИЮК – учасниця змагань, Білорусь
Це біль, сльози, піт, це все важко. Однак якщо ти любиш свою справу, ти робиш її залюбки. Часто мені доводилося обирати, залишатися у фітнес чи н і. Звичайно, я вирішувала залишитися. Я хочу стати тренером. І навчити майбутнє покоління дітей тому, що сама вмію. Хочу навчити їхлюбити те, що вони роблять.
Маргарита РЕФЕРЕНКО – суддя міжнародної категорії, курує розвиток дитячого фітнесу
На международной арене сегодня популярный детский спортивный фитнес. Єто очень хорошо, потому что в этом виде спорта, нет таких нагрузок, на суставы, на растущий детский организм, как, допустим, в акробатике, в спортивной гимнастике. Здесь все щадяще – и в тоже время формируем идеальную фигуру, идеальную осанку.  
Ольга Нєсмєянова, Олександр Горішевський, Новини – Поділля-Центр. 

 

Опубликовано : 08.05.2018 08:55   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів