Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Незабаром в Instagram може з'явитися нова функція

08.05.2018 14:05 Текст:  Т+   T-  

Розробники Instagram, судячи з усього, готують розширення можливостей Stories. Аналіз коду мобільного додатку вказав на можливість додавати "Музичні стікери" в Stories.

 В коді згадується функція "Пошук музики", яка і стосується стікерів. Нова можливість дозволить користувачам додавати стікери із музикою до власних Stories, а також шукати треки в каталозі музики за жанрами та трендами. Також існує припущення, що функція окрім всього іншого, дозволить відтворювати кліп обраної пісні під час перегляду Stories.

Варто зазначити, що, можливо, додати музику можна буде не лише до відео, але й до фото. Проте таке нововведення може негативно вплинути на аудиторію популярного додатку Musical.ly. Зазвичай користувачі Instagram додають музику із нього, проте впровадження подібної можливості в саму соціальну мережу може "переманити" частину користувачів у Musical.ly.

Це може бути наслідком угод Facebook з музичними лейблами на кшталт Sony / ATV, Warner Music Group, Universal Music Group та інших. У компанії поки відмовилися коментувати інформацію. Однак раніше витоки з коду програми не раз вказували на майбутні нововведення. Так було з функцією Focus і деякими іншими.

При цьому поки немає інформації про терміни впровадження, хоча швидше за все додавати музику до Stories можна буде вже дуже скоро.http://expres.ua/

Опубликовано : 08.05.2018 14:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів