Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Без пафосу та довгих промов на Проскурівській відкривали туристичний сезон 2018.

14.05.2018 06:24 Текст:  Т+   T-  

 "Живі" скульптури і новий путівник: як у Хмельницькому відкривали туристичний сезон

 Без пафосу та довгих промов на Проскурівській відкривали туристичний сезон. Представили новий путівник Хмельницьким, а містяни могли зробити фото з "живими" скульптурами видатних проскурівчан.

 

Для охочих поринути в історію міста провели віртуальну екскурсію та цікаву лекцію. Вікторія БАРИЦЬКА access_time 12 травня 2018 р.

Відкриття туристичного сезону запланували на сьогодні, 12 травня. Ще до обіду неподалік музею історії міста, що на Проскурівській, розвішали фотографії Хмельницького. Зробили порівняння - фото у далекі 60-70-ті роки і зараз. Чимало хмельничан затримувались біля експозиції і дивувались, як змінилось місто.

 

Рівно о 14:30 стартувало офіційне відкриття. Хмельничанам представили оновлений туристичний путівник містом. З однієї сторони зобразили карту центральної частини Хмельницького. Там позначені найцікавіші пам'ятники, а також історичні будівлі.

 

З іншого боку путівника - контактна інформація про музеї, кінотеатри, храми, а також ресторани і готелі у Хмельницькому.

Проте, де його будуть розповсюджувати, поки не кажуть. Мовляв, все ще у розробці. - Ми оновили і удосконалили той путівник, який був представлений декілька років тому. З'являються нові місця і їх потрібно додавати. Зараз він матиме назву "Мапа цікавинок Хмельницького", - каже начальник управління культури і туризму Хмельницької міськради Артем Ромасюков.

 

Новим об'єктом для фото сьогодні, 12 травня, були "живі" скульптури видатних людей, які пов'язані з Проскуровом. Це і видатна акторка Катерина Рубчакова, яка перед своєю смертю виступала у театрі Шильмана в Проскурові, і Микола Сікора, який випустив проскурівські гроші - бони. Найбільше вразила усіх "жива" скульптура видатного проскурівського бандуриста Костя Місевича.

 Хмельничани могли побачити історика Михайла Грушевського, який зупинявся у Проскурові, гетьмана Богдана Хмельницького, на честь якого назвали місто, проскурівського міщанина

 

Соломона Ба

рака, а також італійського архітектора Бернардо Морандо, який перебудував Плоскирівський замок. В ролі "живих" скульптур були актори з Рівного.

  

  

  

 

 

 

 

 

 

https://vsim.ua/Podii/zhivi-skulpturi-i-noviy-putivnik-yak-u-hmelnitskomu-vidkrivali-turisti-10691273.html

 

 

Опубликовано : 14.05.2018 06:24   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів