Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Екскурсійний автобус у Хмельницькому працюватиме лише на свята?

14.05.2018 07:02 Текст:  Т+   T-  

 Рівно рік тому на вулиці міста виїхав перший екскурсійний автобус. Прокататись на ньому та подивитись екскурсію Хмельницьким можна було за 45 гривень.

 Та перевізник казав, що працює у збиток, адже на один рейс набирає лише 15-20 людей.

Автобус знову пустили на відкритті туристичного сезону, але чи працюватиме він і надалі, поки не знають. Фото з архіву редакції vsim.ua Вікторія БАРИЦЬКА

 Проїхатись вулицями Хмельницького та дізнатись цікавинки з історії міста хмельничани могли на екскурсійному автобусі. Його представили на відкритті туристичного сезону 28 квітня минулого року. Возити хмельничан на екскурсію погодився приватний підприємець Микола Баворовський. З ним заключило договір управління культури і туризму Хмельницької міськради. Одна екскурсія коштувала 45 гривень.

Та вже за місяць роботи перевізник зрозумів, що хоча автобус розрахований на 25 людей, завжди назбирують лише 15-20 охочих. Через це отримують менше, аніж потрібно на обслуговування. Микола Баворовський тоді казав журналістам vsim.ua, що потрібна підтримка міської ради або варто облаштувати всередині ще й міні-кафе. Тоді б частину виручки витрачали на ремонт і пальне. Вже у жовтні минулого року екскурсійний автобус перестав курсувати містом. Тоді у міській раді сказали, перевізник робить перерву до весни. А вже тоді має вирішити, чи доцільно йому возити хмельничан на екскурсії.  

12 травня, у Хмельницькому відкрили  туристичний сезон-2018. Вже з 15:00 на вулиці міста знову виїхав екскурсійний автобус. В управлінні культури і туризму кажуть, так вирішив перевізник. - Ми будемо бачити залежно від попиту, бо він поки неоднозначно себе рекомендує. В першу чергу, це залежить від підприємця, чи буде він задоволений попитом на екскурсії.

Адже це величезний автобус, треба заправити, обслужити. Це питання ми ще будемо розглядати. Але сьогодні він буде возити хмельничан, - пояснив начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков. Вартість екскурсії поки залишилась незмінною. Вона складає 45 гривень з однієї людини.

javascript:void(0);/*1526270742596*/

Опубликовано : 14.05.2018 07:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів