Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Не осоромитись перед рок-спільнотою: марафет на міській набережній почався і закінчився… сходами

15.05.2018 15:20 Текст:  Т+   T-  

 470 метрів розбитої плитки. Такий виглядала мала набережна навпроти пляжу, поки аж у 2014 не взялися за її ремонт. 6,5 мільйонів та 2 роки роботи, і нарешті звершилося.

 Довгоочікувані лавочки та ба навіть велодоріжка – усе це тепер у розпорядженні містян. Проте, є інша сторона: пляж та частина набережної по вулиці Бандери. Остання ще в 21 століття не вступила.

Щоправда, сходами і закінчують. Те, що, швидше, можна назвати бетонним спуском, вирішили підлатати міські чиновники. З бюджету виділили 40 тисяч. Як бачимо, ремонтні роботи уже звершують. Щоправда, ця територія, як і сам пляж ще з 2007 і по 2027 – у оренді. Приватник зобов’язався доглядати і за місциною вздовж річки, проте тихо. Запитали напряму. Анаїда Ділоян пояснює, про сходи мови не було, а ініціативу не проявляли.

Каже, якби звернулися, то, напевне б зробили. І хоча, цього разу вже вийшло так, радимо все ж підприємцю і чиновникам налагодити свої канали зв’яку, адже сходи – це просто мізер, якщо оглядати картину в цілому.

Чому все ж місто взяло справу у свої руки – питання відкрите. Із представниками влади нам поспілкуватися не вдалося. Єдине, маємо надію, що гості Рок-енд-Бугу закцентують свою увагу на самій події і більше цікавитимуться музикою. І хочемо, щоб подібні сподівання й виправдання таки звучали востаннє.http://33tv.com.ua

Опубликовано : 15.05.2018 15:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів