Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Вернісажі, презентації та ніч у музеї: у Хмельницькому стартував мистецький фестиваль «АRT-колаж-2018»

17.05.2018 08:00 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому стартУВАВ  мистецький фестиваль «АRT-колаж-2018». На відвідувачів чекатЛИ  лекції, майстер-класи, вернісажі, презентації, кіноперегляди, ніч у музеї та багато іншого.

У Хмельницькому обласному художньому музеї розпочався мистецький фестиваль «АRT-колаж». Він проводиться у нашому місті вже вшосте. Захід присвячений Міжнародному дню музеїв, який традиційно відзначається 18 травня. Для нашого міста це особлива подія, адже «АRT-колаж-2018» обіцяє насичену програму. Долучитися до заходів та стати безпосередніми учасниками фестивалю мешканці та гості міста зможуть протягом 16-18 травня. 

Цього року фестиваль «АRT-колаж-2018» спрямований на популяризацію та розвиток не лише українського мистецтва. Захід стане презентаційним майданчиком спільного проекту з Хмельницькою обласною спілкою вірменської національної культури «Арарат».
На відвідувачів фестивалю чекали  вернісаж відомого художника, майстра квінтесенції української та вірменської культур Бориса Єгіазаряна «Присвята». Також відбудеться презентація книги художника «Сорок джерел».
Крім того, усі бажаючі мали  можливість взяти участь в цікавих майстер-класах та опанувати основи гончарного мистецтва. Їх провів Микола Величко. А Галина Бучківська навчила  присутніх виготовляти традиційну українську ляльку-мотанку. 
Для любителів пригод організатори підготували квест та інтерактивну нічну екскурсію. Також в рамках мистецького фестивалю на всіх чекав кіноперегляд.
Гості фестивалю «АRT-колаж-2018» мали  нагоду насолодитися творчістю музичних колективів та сольних виконавців, серед яких гурти: «Spokoinyi», «Проскурів-Сіті Бенд». А театр вогню та світла «zLight» подарує всім неймовірне вогняне шоу.
.
 
Опубликовано : 17.05.2018 08:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів