Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому почали встановлювати підземні сміттєві контейнери

18.05.2018 18:50 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому продовжують втілювати важливі заходи у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема, у місті з'являться підземні сміттєві контейнери. Роботи над їх встановленням вже розпочали. Це будуть реалізовувати у рамках концепції «Розумне довкілля».

 У Хмельницькому ухвалили Програму поводження з твердими побутовими відходами. Програма передбачає вихід на новий рівень щодо поводження з відходами. Серед інновацій - втілення окремої програми збору небезпечних відходів. На майданчиках загального користування встановлять камери відеоспостереження. А вже цього року у Хмельницькому з'являться підземні контейнери для збору сміття.

Незабаром підземними контейнерами зможуть корисуватися хмельничани. У центрі Хмельницького з’являться перші два підземні сміттєві контейнери. Один із них встановлять на вулиці Старобульварній, на сміттєвому майданчику, неподалік філармонії. Ще один розташують на вулиці Соборній, поблизу «Укрсоцбанку». Наразі тривають необхідні земляні роботи.
Підземні сміттєві контейнери – це сучасний інноваційний продукт. Завдяки таким контейнерам можна позбутися від неприємного запаху вуличного сміття. Також це дозволяє вирішити проблему нестачі вільного простору.
В управлінні житлово-комунального господарства розповідають, що проектно-кошторисна документація на встановлення підземних контейнерів вже виготовлена. Усі роботи планують завершити на початку червня.
Сучасні підземні контейнери ємністю 3 куб. м виготовлені в Португалії. Додамо, що Хмельницький – перше місто, в якому встановлять контейнери такого типу і класу. Для них уже придбали спеціальний автомобіль.
Якщо нові контейнери для збору сміття будуть ефективними, то їх будуть купувати і надалі. Крім того, у цьому році, у центрі Хмельницького, планують встановити ще два таких підземних сміттєвих контейнера.
Опубликовано : 18.05.2018 18:50   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів