Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Дозвілля на вихідні у Хмельницькому: 19-20 травня

19.05.2018 14:23 Текст:  Т+   T-  

 Пррограма заходів.
У Хмельницькому цими вихідними вчергове вируватимуть яскраві події. Цього разу містян запрошують на відкриття сімейного містечка, послухати оперу на міському пляжі, відвідати концерти у філармонії

  Крім того, для вас запланували пізнавальні лекції, тренінги, вечірки, виступи музичних гуртів.Для діток у ляльковому театрі покажуть веселі вистави, у книгарні Є підготували дитячу суботу “Я вмію..”. В неділю малечу кличуть до імпровізованого Міста Професій, спробувати себе у ролі дорослого.

Також не забувайте про виставки, які діють у нашому місті. У Хмельницькому обласному художньому музеї представляють експозицію “Українське мистецтво другої пол. ХХ ст. — ХХІ ст.: полістилізм”. Проект Олексія Коваля “Емалі: Історія.Україна.Світ”. В обласному краєзнавчому музеї експонують колекцію вітрильників в пляшках Володимира Ящука. У дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва діє виставка творчих робіт особливих дітей «Казковий світ». В обласному літературному музеї демонструють знайдені речі підпільників ОУН часів визвольних змагань українського народу в 40-50-ті роки ХХ століття. Виставку дитячого проекту “Очі малечі” показують в обласній науковій бібліотеці. У музеї історії міста Хмельницький відкрили виставку картин “Білорусь з Україною в серці”
Щоб ви не пропустили найцікавіше, Сайт Є підготував для вас чергову підбірку подій, які відбудуться наступними вихідними у Хмельницькому.
ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
 
Субота (19 травня)
Фото: viva.ua
Open Kids – проект студії творчого розвитку дітей Open Art Studio. Лера Дідковська, Анна Бобровська, Ангеліна Романовська, Юлія Гамалій, Анна Музафарова – професійні виконавиці, які надихають своїм прикладом десятки тисяч дітей та дорослих по всьому світу, закликають їх вірити у мрії, утілювати їх у життя та змінювати цей світ на краще.
Коли: 19:00
Де: Хмельницька обласна філармонія, вул. Гагаріна, 7
Вартість: 250-1300 гривень
Дискусія відбуватиметься у форматі Світового кафе. Захід відбудеться у контексті євроінтеграції.
Коли: 15:00
Де: Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Вайсера, 7
Вартість: безкоштовно
Здорове тіло – здоровий дух! У спортивній програмі: сімейно-спортивні ігри, футбол та Crossfit.
Коли: 10:00
Де: Штучне футбольне поле, парк ім. І. Франка
Вартість: безкошовно
Виступить Академічний муніципальний камерний хор. Художній керівник і головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур.
Коли: 15:30
Де: Мистецький простір, просп.. Миру, 103/1
Вартість: безкоштовно
Усі люди насправді унікальні! І, безперечно, кожен має хист до тих чи тих занять: хтось гарно співає, хтось грає в шахи, а хтось пише казки. Але іноді ми чомусь соромимось зізніватися у своїх талантах. Однак цієї суботи кожен малюк може розповісти про свої улюблені справи, а також дізнатися про хобі інших.
Коли: 12:00
Де: Книгарня “Є”, вул. Проскурівська, 2
Вартість: безкоштовно
До Дня Європи відбудеться масштабне дійство просто неба на двох локаціях. Участь беруть Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії, який виконуватиме твори Моцарта. Диригент – Мирон Юсипович (м. Львів).
Коли: 19:00
Де: Хмельницький Молодіжний парк, міський пляж
Вартість: безкоштовно
Це історія про маленького Їжачка, його друзів і пригоди, що траплялися їм на шляху.
Коли: 12:00
Де: театр ляльок «Дивень», вул. Проскурівська, 46.
Вартість: 25-27 гривень
Неділя (20 травня)

Фото: з архіву
Цей проект релізовується в Україні вже вп’яте. Створений для того, аби кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. У парку розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій ат має можливість “влаштуватись на роботу”.
Коли: 12:00
Де: Парк ім. Т. Г. Шевченка
Вартість: безкоштовно
До ходи запрошують долучатися всіх охочих. Місце збору – римо-католицький храм. Святкова програма включає привітання влади та духовенства міста, виступи музичних колективів, прийняття резолюції на захист сімейних цінностей.
Коли: 15:00
Де: Римо-католицький храм, просп. Миру, 55
Вартість: безкоштовно
Це історія про те, як молодшому синові мельника у спадок від батька дістався тільки кіт, усе інше дісталося братам. Та кіт виявився непростим, і завдяки його діловій хватці та хитрості господар отримав усе, про що тільки міг мріяти: титул, повагу короля, замок, багатство та любов прекрасної принцеси…
Коли: 12:00
Де: театр ляльок «Дивень», вул. Проскурівська, 46
Вартість: 25-27 гривень
Парубок Тиміш та дівчина Олена кохають один одного. Але батьки дівчини проти їхнього шлюбу, однак вони навіть і не уявляють, на що здатен винахідливий і веселий Тиміш, аби досягти свого.
Коли: 18:30
Де: театр ім. М. Старицького, вул. Соборна, 60
Вартість: 35-80 гривень
My FEST проводить відбір молодих, талановитих гуртів, які бажають ділитися своєю музикою на головній сцені фестивалю. У другій шаленій битві зійдуться subway to soul (Київ), ZAGREB (Дніпро) та The Same Toy (Київ). Деталі та квитки за телефоном 098 126 08 75 (Андрій).
Коли: 20:00
Де: Монотеатр “Кут”, вул. Проскурівського підпілля, 34
Квитки: 80 гривень, день заходу – 100 гривень
Опубликовано : 19.05.2018 14:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів