Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Перше: я сконтактую з президентами основних світових держав і щонайшвидше розпочну діалог про зміну «нормандського формату» на «будапештський». Друге: попередньо зібравши керівників фракцій ВРУ, подам до Парламенту Антиолігархічний пакет.."О.Тя

19.05.2018 18:56 Текст:  Т+   T-  

 Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок розповів, які зміни першими впровадив би у державі, якби зараз став Президентом України.

 Про це Тягнибок сказав в ефірі одного з українських телеканалів, відповідаючи на запитання телеведучого.

«Перше: я сконтактую з президентами основних світових держав і щонайшвидше розпочну діалог про зміну «нормандського формату» на «будапештський». Друге: попередньо зібравши керівників фракцій ВРУ, подам до Парламенту Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. І от у цьому другому міситься основне: це політична реформа, це деофшоризація (повернення коштів з офшорів назад в Україну), це демонополізація і зміна податкового законодавства. Крім того, в економічній сфері - я відразу дам доручення щонайшвидше розпочати розроблення процедури енергетичної незалежності України. Ну і звісно, що одним із перших кроків буде зміцнення українського війська. Воно повинне бути максимально забезпеченим - щонайменше на 5% від ВВП», - зазначив націоналіст.
Також лідер ВО «Свобода» додав, що у розмові зі світовими лідерами обов'язково поставить питання про санкції проти агресора:
«Вони обов'язково спитають, чи впроваджуватиме такі санкції Президент України? Так от: впроваджуватиме».
 

 

Опубликовано : 19.05.2018 18:56   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів