Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Заступник міністра інфрастуктури Юрій Лавренюк проінспектував Хмельницьку область і висловив незадоволення темпами ремонту доріг.

21.05.2018 11:12 Текст:  Т+   T-  

 Мінінфраструктури не задоволено темпами ремонту доріг Хмельниччини

 г

Фото з “Фейсбуку” Лавренюка
Свою позицію він виклав у “Фейсбуці”.
“За дорученням Міністра інфрастуктури Володимира Омеляна проінспектував стан будівництва те ремонту доріг Вінницької та Хмельницької областей. У Вінницькій області вражають темпи будівництва, молодці, робота кипить. Десятки одиниць техніки і людей працюють у вихідні, з метою швидкого і якісного виконання плану замовлень. На Хмельниччині все набагато гірше, вже нарешті розпочалось капітальне будівництво перевалу «тещин язик» та поточний середній ремонт автодороги Н-03 Житомир-Чернівці. На наступному етапі проведення тендеру на капітальний ремонт об’їздної дороги м . Кам’янець – Подільского, хоча це було можливо зробити набагато раніше”, – зазначив високопосадовець. 
Фото з “Фейсбуку” Лавренюка
Лавренюк наголосив керівництву САД та облавтодору на недопустимість затягування процесу будівництва і термінів виконання.
“Також хочу відзначити, що на Хмельниччині дуже низький відсоток виконання робіт по ремонту доріг місцевого значення, які фінансуються з Дорожнього фонду у вигляді субвенції на облдержадміністрацію, це неприпустимо «сидіти» на грошах, жити на проценти і нічого не робити. Буду доповідати Міністру і вживатимемо заходів реагування!” – пообіцяв заступник міністра.
Опубликовано : 21.05.2018 11:12   на главную




Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів