Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Майно аеропорту «Хмельницький» розділене між чотирма власниками: «Украерорух», ТОВ «Поділля-Авіа», держава в особі МІУ і комунальне підприємство (КП) «Аеропорт Хмельницький».

21.05.2018 17:55 Текст:  Т+   T-  

 В аеропорту «Хмельницький» вже десять років відсутнє світло

 Роботи почали більше місяця тому і ще потрібно не менше місяця. Вже очищено близько 30 гектарів.

Також вирішується питання про відновлення подачі електроенергії в аеропорт, у якому електроенергія відсутня вже десять років.

Зараз трансформаторна підстанція і ряд інших об’єктів належать ДП «Украерорух», представники Хмельницької обласної влади вже звернулися в Мінінфраструктури з проханням ініціювати передачу майна від аеронавігаційного держпідприємства в комунальну власність міста. На минулій нараді в МІУ дане питання підтримали, розповів Едуард Монастирський, начальник управління комунальним майном Хмельницької облради.

Майно аеропорту «Хмельницький» розділене між чотирма власниками: «Украерорух», ТОВ «Поділля-Авіа», держава в особі МІУ і комунальне підприємство (КП) «Аеропорт Хмельницький».

КП володіє земельною ділянкою площею 134,8 гектарів, приміщенням пожежної частини, недобудованим будинком для адмінперсоналу, двома ангарами, гаражем для спецтехніки, є також недобудована їдальня і приміщення пропускного пункту.

У цьому році планується відремонтувати КПП, відновити водопостачання і провести поточний ремонт злітно-посадкової смуги. 27 березня облрада виділила з обласного бюджету на роботи 3,3 млн гривень. Тендер вже проводиться і його результати скоро стануть відомими. Заявлена ​​вартість робіт – 840 тис. гривень.

У скільки обійдеться ремонт всього аеропорту поки невідомо, поки що немає навіть техніко-економічного обґрунтування.

Опубликовано : 21.05.2018 17:55   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів