Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Facebook вимагатиме документи у тих, хто хоче розмістити політичну рекламу

23.05.2018 18:11 Текст:  Т+   T-  

 Під нові вимоги потрапляють рекламні оголошення про зброю, громадянські права, міграцію, економіку, політичні рухи. Також в усіх платних політичних оголошеннях в соцмережі буде вказуватися джерело фінансування.

Як повідомляє CNN, користувачі, які хочуть купити в Facebook розміщення політичних оголошень, будуть зобов’язані надіслати фотографію своїх документів – паспорта або водійського посвідчення та останні цифри номера соціального страхування. Поки що нові правила зачеплять лише американських рекламодавців.
Також в усіх  платних політичних оголошеннях в соцмережі буде вказуватися джерело фінансування.
«Цей крок є частиною серії ініціатив Facebook, спрямованих на підвищення прозорості роботи платформи після того, як група проросійських тролів витратила значні суми на придбання оголошень у Facebook напередодні президентських виборів у США», – пише CNN.
Раніше соцмережа Facebook оголосила, що надсилатиме поштові листівки замовникам політичної реклами, аби переконатися, що вони зі США. На листівках буде вказаний код, за допомогою якого замовник реклами буде підтверджувати свою особистість та місце перебування.
В 2017 році Facebook виявила низку підозрілих постів, які соцмережа розцінила як частину російської кампанії з втручання у американські вибори в 2016 році.

 

Опубликовано : 23.05.2018 18:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів