Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Фахівці ДФС із Хмельницького захищатимуть осетрових риб у басейні Дунаю

24.05.2018 13:27 Текст:  Т+   T-  

 Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького у рамках проекту «Життя для Дунайських осетрів», за підтримки Всесвітнього фонду природи WWF в Україні

  разом з експертами провідних державних управлінських та наукових установ, міжнародних інституцій та громадських організацій взяли участь у «круглому столі» на тему: «Національне законодавство щодо охорони, розведення, торгівлі осетровими рибами в Україні і можливості його вдосконалення».

Передумовою для такої зустрічі став той факт, що сьогодні в Україні річка Дунай залишилася основною у північно-західній частині Чорного моря, де має місце регулярний природний нерест осетрових. Збереження осетрових видів і відновлення їх запасів є одним з першочергових, стратегічних завдань для всіх країн басейну Дунаю. Його вирішення потребує комплексного співробітництва між урядами, органами управління, місцевими спільнотами, зацікавленими учасниками, науковцями й неурядовими організаціями.

Фахівці WWF у співпраці з юристами провели дослідження національного законодавства та системи державного управління у основних сферах, де зосереджені загрози та можливості для виживання осетрових риб.

Зацікавлений діалог дав змогу не лише представити результати дослідження, але й зібрати найактуальнішу інформацію про стан, проблеми і потреби осетрових в Україні. Крім того, залучені до «круглого столу» фахівці надали важливі рекомендації щодо подальшого впровадження пропозицій WWF.

У ході заходу учасники розробили план дій зі збереження осетроподібних в Україні, над реалізацією якого працюватимуть самі і водночас контролюватимуть його виконання іншими причетними доданого процесу структурами.

Опубликовано : 24.05.2018 13:27   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів