Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Партії-лідери рейтингів задекларували порожні офіси

26.05.2018 14:49 Текст:  Т+   T-  

 КВУ проаналізував звіти політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за І квартал 2018 року.

 Відповідно до отриманої інформації частина відомих партій задекларували фактично порожні офіси. Тобто, без вказування робітників, які б у них працювали.

Серед партій із порожніми центральними офісами: «За життя» Вадима Рабіновича, «Наш Край», Демальянс, ВО «Свобода», «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Станом на березень 2018 року в центральному апараті партії «За життя» Вадима Рабіновича не працює жодної особи, у ВО «Свобода» в центральному апараті працює 5 осіб, Демальянсі – 1 особа, «Громадянській позиції» – 3 особи, «Наш Край» – 2 особи. Інформація по партіях «Громадянська позиція» та «Наш Край» відповідно до звітів за 2017 рік, оскільки звіти за І квартал на веб-сайтах партій та НАЗК відсутні.

При цьому деякі партії показали значну кількість працівників у регіональних офісах. Так, у Демальянсі зазначено 46 працівників у обласних, міських та районних структурах.

«Аграрна партія» та УКРОП вказали цілком реалістичні цифри: 34 та 16 працівників у центральних апаратах відповідно.

Кількість офіційних працівників у парламентських партій є значно вищою. Найбільше осіб в центральному апараті «Самопомочі» – 217. У Радикальної партії Олега Ляшка працює 132 особи, «Батьківщині» - 71, БПП – 47, «Опозиційному блоці» – 42, «Народному Фронті» – 31.

«Державне фінансування сприяє детінізації партійного життя. Після отримання коштів з держбюджету, партії офіційно працевлаштували частину осіб. Якщо порівняти кількість працівників до та після початку держфінансування, то різниця є значною. За даними звіту за 2016 рік в центральному апараті «Опозиційного блоку» та РПЛ не працювало жодної особи, зараз – 42 та 132 відповідно», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Для аналізу було відібрано політичні партії, які за даними соціологічних досліджень мають шанси набрати понад 2% голосів виборців на наступних виборах до ВР, а, отже, отримати право на державне фінансування.

Інформація в рамках проекту «Дослівно».

Прес-служба ВГО «КВУ»

Опубликовано : 26.05.2018 14:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів