Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Програма соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік передбачає валовий збір зернових культур в обсязі 3 млн тонн.

30.05.2018 11:30 Текст:  Т+   T-  

 Аграрії Хмельниччини націлені зібрати 3 млн тонн зерна — прогноз

 Водночас пріоритетними для аграріїв області залишаються: озима пшениця та кукурудза.

За словами Вадима Конончука, заступника директора Департаменту АПР Хмельницької ОДА, враховуючи ринковий попит основною зерновою культурою залишається озима пшениця, якої посіяно під урожай поточного року 215 тис. га.
«Водночас, 60% у структурі посівних площ займають ярі зернові культури, серед яких основною є кукурудза на зерно, яку посіяно на площі 208 тис. га (+22 тис. га до 2017 року) і враховуючи її високу потенційну врожайність саме вона є основною культурою, яка формує валове виробництво зерна», — додав посадовець.
Збільшено прогнозовані площі посіву інших ярих культур, таких як:
  • ярий ячмінь — 80 тис. га (+5 тис. га до 2017 року);
  • горох — 13 тис. га (+2 тис. га до 2017 року);
  • озимий ріпак — 59 тис. га (+11 тис. га).
Відповідно до фітосанітарного стану посівів проводяться заходи боротьби із шкідниками, хворобами та бур’янами. При цьому зазначається, що всі площі озимої пшениці наразі перебувають в доброму та задовільному стані.
У цілому по сільськогосподарських підприємствах області всіх категорій власності до збирання підлягає близько 400 тис. га ранніх зернових культур і ріпаку.
Наразі завершується ремонт зернозбиральної техніки, підготовка матеріально-технічної бази, накопичуються паливно-мастильні матеріали.
Опубликовано : 30.05.2018 11:30   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів