Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У п'ятницю, 1 червня,У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ, о 10:00, на майданчику біля центральної бібліотеки, розпочнеться дитяче свято «Книга! Літо! Драйв!»

30.05.2018 11:37 Текст:  Т+   T-  

 На День захисту дітей у Хмельницькому відкриють «Бібліотечне літо-2018»

 Що чекатиме на відвідувачів, далі розповість «Хмельницький».

Вже цього тижня, в Міжнародний день захисту дітей, біля центральної бібліотеки, відбудеться презентація заходів, які триватимуть на бібліотечних майданчиках протягом червня. Це спрямовано на те, щоб літнє дозвілля діток пройшло корисно, весело та цікаво. 
Протягом червня для діток будуть організовувати різноманітні цікаві заходи в рамках проекту «Бібліотечне літо – 2018». На маленьких хмельничан очікує проведення цікавих вікторин, майстер-класів, головоломок та ігор влітку в усіх мікрорайонах міста. Також будуть проходити активні ігри на свіжому повітрі та квести. Бібліотекарі сподіваються, що маленькі хмельничани будуть активно долучатися до цих заходів. Хлопчики та дівчатка матимуть можливість ознайомитися з новими книгами, поспілкуватися з однолітками, чудово та корисно провести літні канікули. Батьки, у свою чергу, зможуть бути спокійними за своїх дітей, адже про них будуть піклуватися працівники бібліотек. 
Під час відкриття «Бібліотечного літа» на діток чекатимуть захоплюючі вікторини, цікаві ігри, конкурси та різноманітні майстер-класи. Учасники свята отримають подарунки. Крім того, усі матимуть нагоду побачити виставку малюнків юних художників «Світ очима дітей». Усі присутні чудово проведуть час та отримають безліч позитивних вражень.
Отже, у п'ятницю, 1 червня, о 10:00, на майданчику біля центральної бібліотеки міста, що розташована на вулиці Подільській, 78, розпочнеться яскраве та веселе дитяче свято «Книга! Літо! Драйв!». Цим святом у Хмельницькому стартує «Бібліотечне літо – 2018».javascript:void(0);/*1527669807800*/
Опубликовано : 30.05.2018 11:37   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів