Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому відбувся перший випуск «Університету третього віку»

30.05.2018 12:00 Текст:  Т+   T-  

 Понад 460 людей похилого віку отримали сертифікати про закінчення навчання в «Університеті третього віку».

 «Університет третього віку» запрацював на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування у вересені минулого року. Це інноваційний проект, завдяки якому  люди похилого віку отримують знання, необхідні у сучасному світі, відчувають себе потрібними суспільству.

За словами міського голови Олександра Симчишина, реалізацію цієї ідеї він вперше побачив у Дніпрі та вирішив, що вона потрібна нашому місту. Освіта для літніх людей - це можливість корисно проводити дозвілля, отримати нові знання, розширити коло спілкування та інтересів. В «Університеті третього віку» чоловіки та жінки вивчали іноземні мови, вчилися працювати з комп'ютером, дізналися, як покращити стан здоров'я, поліпшили свої знання у правовій сфері, вивчили основи психології тощо. Також пенсіонери обирали творчі напрямки: пошиття та ремонт одягу, художню діяльність, хореографію або хоровий спів. Усі заняття були безкоштовними. Вони проводились у рамках Комплексної програми «Піклування» у Хмельницькому на 2017-2021 роки. Гроші на проведення занять були виділені з міського бюджету.  
Инна Хананова
У Хмельницькому відбувся найбільш унікальний та незвичний випуск. «Університет третього віку» випустив своїх перших студентів. 
А вчора, 29 травня, у міському Будинку культури, відбулися урочисті заходи з нагоди першого випуску в «Університеті третього віку». Випускники продемонстрували усе, чому навчилися в університеті. Святкові заходи відвідав міський голова Олександр Симчишин. Своїми враженнями він поділився на сторінці у соцмережі.
«У місті пора різноманітних випусків, але, напевно, найбільш унікальний і незвичний випуск сьогодні відбувся в Будинку культури. Такого випуску у місті точно раніше ніколи не було! Перший випуск проекту «Університет Третього віку». Давно таких водночас щасливих, позитивних та схвильованих під час виступу людей такого віку не бачив.», - розповів міський голова.
Вчора понад 460 випускників «Університету третього віку» отримали сертифікати. Загалом протягом першого року існування проекту слухачами університету стали 800 людей. А найстаршому студенту 87 років.
Міський голова розповів, що «Університет третього віку» буде діяти і наступного року. Набір на новий навчальний рік вже стартував.javascript:void(0);/*1527671197629*/
Опубликовано : 30.05.2018 12:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів