Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Відомий ведучий і шоумен Олександр Педан став письменником.

30.05.2018 12:10 Текст:  Т+   T-  

 Олександр Педан написав дитячу книгу про дельфінів

 

Відомий ведучий і шоумен Олександр Педан став письменником. Хмельничанин написав дитячу книгу «Пан Дельфін». Через кілька днів він презентує її у Києві. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».
Популярний телеведучий та любитель серфінгу Олександр Педан вперше спробував писати книги. Його перша книга для дітей. Хмельничанин спробував просто та легко розповісти малюкам про життя дельфінів. Зокрема, у своїй книзі автор пояснює, чому вони не риби, де живуть, як спілкуються, як сплять та багато іншого. Про це йдеться на сайті «Нового каналу».
««Пан дельфін» - дитяча книга про найпрекраснішіх и найрозумнішіх створінь у світі. До речі, вони ще й видатні серфери. Реально люблять заради розваги ловити хвилі! І це далеко не єдине, чим ми, люди, до них подібні», - розповів Олександр Педан.
«Пан Дельфін» подорожує зі сторінки на сторінку, розповідаючи дітям цікаві факти про себе. Таким чином, хлопчики та дівчатка можуть дізнатися багато корисної інформації про життя дельфінів.
«Видавці запитали у мене, про кого я б хотів написати. Я відповів: про дельфіна. І не випадково. Адже саме ці тварини є друзями серферів. До речі, дельфіни і самі є дуже хорошими серферами! Обов’язково знайдіть в інтернеті відео, де вони ловлять хвилі», - радить телефедучий.
Олександр Педан розповідає, що книга - це сукупність різних цікавих фактів, які супроводжуються яскравими ілюстраціями. Ведучий додає, що книга написана у простій та доступній формі, щоб зацікавити маленьких читачів. Історії короткі та легкі. Тобто дитина може відкрити будь-яку сторінку книги і щоразу дізнатися щось нове. Олександр Педан вважає, що «Пан Дельфін» буде особливо цікавим та корисним для дошкільнят.
Автор вважає, що головне завдання його книги полягає у тому, щоб сформувати у дітей бажання читати книги. Також «Пан Дельфін» спрямований на те, щоб привити дітям любов до тварин. Олександр Педан додає, що коли його син Марк підросте, то він він обов'язково прочитає йому «Пан Дельфін».
«Пан Дельфін» входить до серії «Зірки Pro». До неї також входять розповіді Потапа – «Пан Їжак» та Олексія Горбунова – «Пан Вовк».
Отже, у четвер, 31 травня, о 13:00, Олександр Педан презентує свою книгу «Пан дельфін» та зачитає уривки з неї. Захід відбудеться у Києві, в Мистецькому Арсеналі. Ведучий додав, що 1 гривня з продажу кожної книги буде перерахована на захист природи України.javascript:void(0);/*1527671508466*/
Опубликовано : 30.05.2018 12:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів