Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

31 травня Хмельничан запрошують на кастинг відомого гумористичного шоу «Розсміши коміка»

30.05.2018 12:19 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому відбудеться кастинг популярного гумористичного шоу

 

Хмельничан запрошують на кастинг відомого гумористичного шоу «Розсміши коміка». Для участі потрібно обов'язково зареєструватися. Далі про це детальншіе розповість «Хмельницький».
Усіх жартівників запрошують взяти участь у народній розважальній програмі «Розсміши коміка». Проявити себе може кожен, хто володіє комічним талантом. Це хороша можливість заробити 50 тисяч гривень.
Програма «Розсміши коміка» досить популярна. В ній неодноразово брали участь хмельничани та перемагали. Зокрема, кілька років тому у цьому гумористичному шоу виступила Леся Нікітюк. Участь у цьому шоу стала для Лесі доленосною.
Взагалі розсмішити свого знайомого або родича - це одна справа, а от змусити сміятися людину, яка все життя професійно займається гумором, - це складне завдання. Але все ж таки варто спробувати. Якщо хмельничанам вдасться розсмішити Євгена Кошового та Володимира Зеленського, то на них чекатиме грошовий приз у розмірі 50 тисяч гривень. У цьому шоу немає жорстких правил чи серйозних обмежень. Потрібно лише змусити коміків сміятися.
Виступи учасників складаються з п'яти етапів. Кожен із них триває 60 секунд. Якщо після проходження одного етапу учаснику вдалося розсмішити коміків, він має право відмовитися від подальшої боротьби і забрати свій поточний виграш. Відповідно до етапу грошова винагорода становить одну, п'ять, десять або двадцять тисяч гривень. Учасники, які змагаються до кінця, отримують можливість заробити п'ятдесят тисяч гривень. Однак якщо їм не вдасться розсмішити коміків, то у такому разі вони покинуть шоу без грошової винагороди.
Для того, щоб стати учасником кастингу, потрібно пройти попередню реєстрацію. Для цього слід зателефонувати за номером гарячої лінії 0 800 50 40 72. Кастинг на участь у шоу «Розсміши коміка» відбудеться у четвер, 31 травня, об 11:00. Адреса: ККЦ «Побужжя», вулиця Соборна, 55. 
Опубликовано : 30.05.2018 12:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів