Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

НОВОНАРОДЖEНИМ УКРАЇНЦЯМ ВИДАВАТИМУТЬ КОШТОВНІ БEЙБІ-БОКСИ ВІД ГРОЙСМАНА

31.05.2018 10:22 Текст:  Т+   T-  

 Пакунок для малюка почнуть отримувати від вересня.

 Від 1 вересня 2018 року українські сім'ї у разі народження дитини отримуватимуть від держави бейбі-бокс.

 
"Тепер кожна сім'я, де народився малюк, буде отримувати від держави спеціальний бейбі-бокс.Він зібраний з любов'ю, щоб на перших етапах життя у мами, у сім'ї було все необхідне, щоб доглядати за дитиною. Це буде  бокс з якісним наповненням", - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду.
 
 
Уряд вводить нову традицію для підтримки народжуваності в країні.
 
З вересня кожна мама, яка народжує дитину, отримає від держави пакунок для малюка як додаткову допомогу. Цей пакунок міститиме усе те, що необхідне дитині на перших порах. Він справді зібраний з любов’ю. Сотні тисяч українських родин отримають таку допомогу. #УрядГройсмана pic.twitter.com/4goZGnOgdt
 
— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 30 травня 2018 р.
Заступник міністра соцполітики Олександра Чуркіна зазначила, що пакунок малюка видаватимуть окремо від інших виплат у разі народження. У нього входитимуть пелюшки, підгузники, масло, присипка, сорочечки, чепчики, спеціальний матрац, який можна використовувати як колиску, іграшки, два види ковдр. Також в пакеті будуть друковані матеріали з інформацією про догляд за новонародженим. Орієнтовна вартість такого пакета становитиме 5 тисяч грн.
 
Згідно з даними Держстату, в Україні залишається істотним перевищення смертності над народжуваністю: станом на січень-березень 2018 року на 100 померлих припадає 55 новонароджених. За перший квартал 2018 року в Україні народилось 84 607 малюків, за той же період 2017 року - 91 097.
 
ВІДЕО Через низьку народжуваність за рік українців стало менше на 150 тисяч 
Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/
Тим часом у Франківську(відео -квітень 2018).

 

Опубликовано : 31.05.2018 10:22   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів