Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета сказка 2019

 

Після резонансної трагедії мер Хмельницького заборонив підлеглим використовувати службовий транспорт в особистих цілях

01.06.2018 10:20 Текст:  Т+   T-  

 Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин 30 травня підписав розпорядження про впорядкування використання службових автомобілів посадовими особами міської ради

 Фото з сайту міськради

Згідно з цим документом, постійним місцем дислокації службових автомобілів визначено гаражний комплекс комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту на вул. О. Кобилянської, 19.

Виїзд на лінію службових автомобілів дозволяється здійснювати лише після обов’язкового проходження передрейсового медичного огляду водіїв та передрейсового технічного огляду транспортних засобів не раніше 8.00 години за маршрутом від вул. О. Кобилянської,19 до місця роботи посадових осіб, за якими закріплені автомобілі (крім випадків відряджень на підставі розпоряджень міського голови).

Заїзд на гаражний комплекс на вул. О. Кобилянської,19 здійснювати не пізніше 19.00 години із відповідною фіксацією водієм часу прибуття автомобіля у журналі обліку щоденного та одноразового заїзду та виїзду транспортних засобів (крім випадків відряджень на підставі розпоряджень міського голови).

Водії автомобілів, що прибули із відрядження, фіксують дату та час повернення у журналі обліку щоденного та одноразового заїзду та виїзду транспортних засобів відразу після прибуття з відрядження.

Крім цього, міський голова заборонив використання автомобілів не за призначенням (в особистих цілях).

Також заборонено самостійно керувати службовим автомобілем керівникам виконавчих органів-балансоутримувачам автомобілів, в штатному розписі яких передбачена посада водія.

Як писав НГП, вночі 29 травня службовий автомобіль водій “Nissan Leaf” під керуванням директора департаменту освіти і науки міськради Романа Миколаїва допустив зіткнення з вантажівкою, що стояла на узбіччі дороги. Внаслідок аварії двоє людей загинуло (завідуюча хмельницького дитячого садочку №53 “Веселка” Наталія Докторук і хмельничанин Олександр Манзюк).

Ще п’ятеро пасажирів електромобіля травмувалися.

Вночі 16 січня 2018 року співробітники партрульної поліції Хмельницького склали адміністративний протокол на секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

19 березня Хмельницький міськрайонний суд визнав винним Кривака у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння та оштрафував на 10200 грн. Також його позбавлено керувати транспортними засобами на терміном на 1 рік.

Посадовець оскаржує це рішення в Апеляційному суді Хмельницького області.

 

 

 

 

http://moyagazeta.com/news/a-30676.html  javascript:void(0);/*1527838120489*/

javascript:void(0);/*1527838063559*/

 

javascript:void(0);/*1527837803474*/

 

Опубликовано : 01.06.2018 10:20   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів