Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

З початку 2018 року до бюджетів Хмельницького надійшло 32,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно,

01.06.2018 01:22 Текст:  Т+   T-  

 Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 30 млн грн податку на нерухоме майно

 Переважну частину надходжень до скарбниць тергромад спрямували юрособи - власники нерухомості

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 30 млн грн податку на нерухоме майно
З початку 2018 року до бюджетів надійшло 32,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Таким чином, тергромади отримали в розпорядження на 11,3 мільйона гривень більше зазначеного податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Темп росту надходжень 166,4%.
Переважну частину надходжень до бюджетів територіальних громад спрямували юридичні особи - власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню. Зокрема, 27,7 млн грн - це податок на нерухомість від представників бізнесу краю. Фізичні особи - власники тих квадратних метрів, які перевищують пільгову площу, сплатили 4,7 млн грн податку на нерухомість.
"У разі потреби кожен подолянин має право провести звірку наявних та відображених у базах даних об'єктів нерухомого майна, що перебувають у власності, з тим, щоб уникнути зайвих нарахувань чи навпаки - бюджетних втрат. Щоб внести зміни до наявної в ДФС інформації власники нерухомості при собі обов'язково повинні мати документ, що посвідчує особу, та правовстановлюючі документи на майно," - кажуть податківці.
За словами заступника начальника ГУ ДФС в області Тетяни Процюк, згідно з повідомленням-рішенням органів ДФС про нараховану суму податку на нерухомість протягом шістдесяти днів громадяни повинні перерахувати суму податку на рахунки відповідного місцевого бюджету. Це звичайна практика європейських країн, коли вартісне майно оподатковується, а сплачені кошти є стають джерелом доходу громади. А з умовами та процедурою сплати майнових податків можна ознайомитись на інтернет-порталах ДФС Хмельниччини та України.
Нагадаємо, бюджетні надходження в області цьогоріч зросли на третину.
Повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

 

Опубликовано : 01.06.2018 01:22   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів