Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Як незабутньо відпочити на Хмельниччині

09.06.2018 09:50 Текст:  Т+   T-  

 Помилуватися мальовничими краєвидами… з борту. Саме таким чином відкриваються найчудесніші пейзажі Хмельниччини – у цьому, окрім відпочивальників, щодня переконується і персонал корабля.

Місцина у Хмельницькій області, яка притягує неповторною красою – річка Дністер. Каньйон, заповнений водою, скеляста місцевість та море зелені навколо – такий пейзаж надихає. Колектив 33-го перевірив на собі відпочинок у мальовничому куточку, про враження розкажемо і вам.
_

 Посмакувати щойно приготованими стравами просто посеред річки, спостерігаючи краєвиди каньйону – неабияке задоволення. У такий неординарний спосіб можна відсвяткувати будь-яке свято. Так, колектив 33-го зібрався відзначити професійне свято – День журналіста.

Яке ж святкування без застілля. На борту корабля кухня поєднує в собі як ресторанні страви, так і те, що хочеться спробувати на природі: закуски, шашлики, уха зі свіжоспійманої рибки – кухарі здійснять усі ваші гастрономічні бажання.

Святкування, яке не забудеться. Природа Дністровського узбережжя манить як місцевих жителів, так і гостей з усієї країни, немало туристів й з-за кордону. Нам є чим пишатися, і навіть один день у такому мальовничому куточку з найріднішими дає бажання творити – перевірено колективом 33-го.javascript:void(0);/*1528527114858*/

Опубликовано : 09.06.2018 09:50   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів